PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 210
ocen
6,8 10 1 9210
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

Nie dla kazdego, jesli ogladales realcja i wystapienia Davida Icke to bedziesz wiedzial o co chodzi, idelnie przedstawia prawdopodobna historie reptilian, dam sobie glowe uciac ze scenarzysci czerpli pelnymi garsciami od davida... !

pjlad

W końcu komuś naprawde podoba się ten serial tak jak mi. Serial jest świetny szkoda tylko że skończyli na 10 odcinku drugiego sezonu :/

ocenił(a) serial na 8
michal2788

mi ten serial tez bardzo sie podoba, zakonczenie drugiej serii za malo mi wyjasnia, a ponoc 3 serii ma nie byc ;/ tylko slyszalem ze w marcu jakis odcinek specjalny sie pojawi

siergiej_tm

Z tego co mi wiadomo nie wyemitowano drugiego sezonu w calosci , znieśli serial z anteny i wstawili jakis nowy, tylko nie wiem jaki ale wszystko przez to że miał za małą oglądalność co mnie bardzo dziwi :/

ocenił(a) serial na 10
michal2788

serialu nikt z anteny go nie zniósł. skąd takie mylne informacje. serial na razie zakończono na etapie drugiego sezonu remake. to jeszcze nie koniec. prędzej czy później powstanie kontynuacja. polecam książkę gdzie powstały dalsze losy bohaterów.

użytkownik usunięty
pjlad

Ha, ha - no dokładnie - chociażby to, déjà vu?:
http://www.youtube.com/watch?v=TvaQ-VFjRqg

ocenił(a) serial na 6
pjlad

lepiej zakoncz na tym etapie ogladanie, 2 sezon duzo slabszy, nic dziwnego ze brak kontynuacji...

ocenił(a) serial na 9
pjlad

liczę na to, że kiedyś powstaną następne sezony

ocenił(a) serial na 7
pjlad

Sęk w tym, że David Icke to pomyleniec i każdy kto ma trochę oleju w głowie nie bierze na poważnie rewelacji tego oszołoma...

ocenił(a) serial na 7
desaintgermain

zawsze sie tak mówi e o ludziach mających odmienne zdanie. Jak widac kolega nalezy do ciemnych co nie widzą co sie dzieje wokól. Co jest iluzją a co nie. Ty jestes w iluzji. Oczywiscie ten post jest za osobą Davida Ickie bo jestem jego zwolennikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones