PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 478
ocen
7,0 10 1 7478
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo

A na to pytanie znalazłam odpowiedzieć na jakiejś stronie oficjalniej stronie Victori Justice.
Zakończenie niewiele nam mówi ale to zdaniem Victori było to tak :
"*Tori - Dostała i podpisała kontrakt płytowy i staje się gwiazdą pop. Potem wyjeżdża w trasę
koncertową
*Andre - Także zdobył i podpisał kontrakt płytowy, nie tylko odnosi sukcesy jako piosenkarz, ale
także jako pisarz / producent. Jego albumy pokrył się multi-platyną
*Trina - Trina szuka księcia którego chce poślubić (bo to jest to, na co czuje że zasłużyła) więc
jedzie do Anglii na przesłuchania i zostaje przyjęta do nowego sezonu licencjata, gdzie Książę
Harry jest nowym kawalerem[?] (biedny Harry).
*Beck – Ciągle bierze udział w przesłuchaniach . Jego nowy filmy będzie nagrywany w innym
mieście i rozstaje się z Jade.
*Cat - Zdaje sobie sprawę, że ma silne uczucia do Robbiego i że to właśnie on. Cat zaczyna
również pracę jako opiekunka dziewczynki o imieniu „Sam”
*Robby-W końcu żegna się z Rex’em tuż po tym odnajduje miłość z Cat.
*Jade - Ma bardzo udaną karierę jako nową królowa „Hollywood” horroru.
*Sikowitz - zakłada bardzo udaną firmę produkującą wodę kokosową
*Sin Jin - staje się miliarderem z powodu nowej spółki mediów społecznych online."
A na pytanie czy paczka będzie się trzymać odpowiada "Gang pozostaje zawsze w kontakcie
każdego roku – spotykają się na zjazdy Pięknych w Hollywood."

Szkoda że to koniec, ktoś widział ostatni odcinek??? Czy tylko ja uważam że jest jednym z
NAJgłupszych i NAJgorszych???

JosFarba

Cat nie zostaje opiekunką dziewczynki o imieniu Sam, tylko opiekuje się jakimś dzieckiem razem z Sam (z serialu iCarly) :] Jeśli lubiłaś Victorious możesz oglądać spin-off 'Sam&Cat' o przygodach w/w dwójki :P Chyba jakoś niedługo będzie pierwszy odcinek

xwerax2

A no racja, ale ja to tylko skopiowałam.XD

ocenił(a) serial na 5
JosFarba

ja widziałam.
http://www.tubeplus.me/player/2113064/Victorious/season_4/episode_13/Victori-Yes /%22
to jest ostatni odcinek i nic tam takiego nie ma. serial po prostu kończy się tak jakby miał być ciąg dalszy. myślę, że decyzja o usunięciu serialu z anteny była zaskoczeniem również dla producentów serialu ;)

_Ina_

Też uważam że to była nagłą decyzją. Ale i tak odcinek był słaby...

ocenił(a) serial na 9
JosFarba

Odcinek był nawet fajny, ale brakowało w nim jako takiego finału. Szkoda, że serial zdjęli, był moim ulubionym Nickelodeona :(. Podobno jeszcze Dan Schneider napisał swoje wersje "co się stało dalej?".

Mi się najbardziej podobało jak jakiemuś fanowi( fanu, nieważne jak to się pisze xD) Dan odpisał na pytanie "Kiedy Beck i Jade wezmą ślub?", że "24 marca 2014" xD

Juka003

I my nie zostałyśmy zaproszone???

ocenił(a) serial na 9
JosFarba

Wiem, to straszne, jak mogli o nas zapomnieć?!?!

Juka003

Może wina polskiej poczty???

ocenił(a) serial na 9
JosFarba

zgubili zaproszenia gdzieś po drodze, trzeba napisać do Dana, żeby wysłał jeszcze raz

Juka003

nie rozumiem,czemu 24 marca 2014?

ocenił(a) serial na 9
Kaoshi

Bo by było wtedy chyba po gali Kids' Choice Awards czy jakoś tak :)

ocenił(a) serial na 9
Juka003

tfu, źle napisałam : 29 marca 2014- sorry :)

Juka003

Jak koniec, skoro "to coś" wciąż leci na Nicku?

ocenił(a) serial na 9
Somebody78

no bo emitowane są jeszcze odcinki stare, tak jak ICarly i Drake i Josh, które również się skończyły.

Somebody78

Ja myślę, że być może kiedyś jeszcze wrócą do nagrywania Victorii, bo nie był wyemitowany finałowy odcinek, a poza tym to w Sam&Cat chyba w 23 odcinku Sam spotka Jade i coś tam z Robbim będzie...wydaje mi się że Cat wciąż chodzi do Hollywood Arts...o tym odcinku możecie przeczytać na wikipedii w spisie odcinków...

JosFarba

Tak naprawdę to jesli obejrzycie Sam&Cat odcinek skok przez tuńczyki cz. 1. to tam widać że oni jeszcze chodzą do Hollywood Arts bo tam Cat mówi do Jade: "Musimy zrobić pracę dla Sikowitza". I do tego odcinek finałowy został nakręcony ale nie wiadomo dlaczego nie został nadany w tv nawet po angielsku.

JosFarba

Back i Jade się nie rozstali, Sam Avan i Liz czyli ich aktorzy wstawili post na którym widać że Liz czyli Jade jest w ciąży, oczywiście fake'owej. I Jest podpis ,,Gratulacje Back i Jade"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones