PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

1. Czarne charaktery, czyli Jade i Matias grzeszą bardziej niż kiedykolwiek w ''Violetta2"

2. Lena, siostra Nathy, będzie uczestniczyła w drugim sezonie Violetty [pojawi się w drugim
rozdziale].

3. W pierwszym sezonie Violetta jest miłością Tomasa i Leona, lecz w drugim będzie miłością
Leona i Diego [nowego ucznia].

4. Ludmilla będzie udawała przyjaciółkę Violetty, lecz wraz z Diego naprawde knuje plany
przeciwko niej.

5. Ludmilla wprowani nowe utwory, w tym nie które z grupą "Dobry"

6. Violetta i Leon są razem, aż do przybycia Diego.

7. Casillo zmienią dom, więc pokój Violetty będzie inny.

8. Leon i charakter Valerie [nowa uczennica] będą mieć romans.

9. Brako, Napo [kuzyn Ludmilly], Luca oraz Tomas nie bądą w drugim sezonie.

10. Prawdo podobnie w Agrentynie ''Violetta 2'' będzie leciała 21 kwietnia.

11. Violetta dowiaduje się, że Antonia [pierwszy dyrektor Studio 21] jest ojcem Marii [ matka
Violi], czyli jest jej dziadkiem.

12. Fran. zainteresowana nowym chłopcem, który wejdzie do Studio 21.

13. Bridgit Mendler pojawia się w Violetta 2, najbardziej prawdo podobnie w wymianie
studentów.

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

Nie podoba mi się ten Diego wole Tomasa a wy

ocenił(a) serial na 4
Adunia10

zgadzam się z tobą oglądałam teledysk do piosenki śpiewanej przez Diego MASAKRA i to jeszcze śpiewał Entre tú y yo i to mnie jeszcze bardziej wkurzyła

ocenił(a) serial na 4
Alo100

mój błąd Diego ładnie śpiewa Marco to masakra i śpiewał Entre tú y yo

ocenił(a) serial na 2
Adunia10

ja też.. Tak szczerze mówiąc, to żałuję, że nie zobaczę już Tomasa.. Wolałam go od Leona..

KimmyX

WG mnie Leon jest lepszy.... i ma lepszy głos ;)

Adunia10

Zgadzam się :)

Adunia10

skąd wiadomo o tym romansie? ja tam wątpie romans leona i tej całej valerie :/ I ten diego też mi nie pasuje.

lofffu

ten romans będzie a Viola i Diego będą parą przez jakiś czas

ocenił(a) serial na 7
Adunia10

kurcze będzie się działo.Ale dlaczego przychodzi Diego i romans Leona z Valerie(mi się wydaje że to tak argentyński styl)

ancia1410

Nie chce mi się wierzyć że Leon będzie miał romans z tą całą Valerią. Moim zdaniem nie będzie miał żadnego romansu tylko ona będzie chciała podbić jego serce

ocenił(a) serial na 10
Leonetta17

też wydaje mi sie że to wyjdzie bardziej ze strony tej dziewczyny ;)
h t t p : / / b l o g - o - s e r i a l u - v i o l e t t a . b l o g s p o t . c o m /

ocenił(a) serial na 4
Leonetta17

a według mnie dobrze Violetta z nim nie będzie i będę (ja) się cieszyć bo od początku go nie lubiłam bo spotykał się z Ludmiłą

Leonetta17

Będzie miał z nią romans ale ona nazywa się lara wystarczy sobie zobaczyć youtube

Leonetta17

będzie romans bo w paru odcinkach się pocałują a ja widziałam jak się przytulają i chodzą za rączkę wiec będą para a Diego i Viola tez będą para\

ocenił(a) serial na 10
Leonetta17

nie Valeria, tylko Lara

Adunia10

Cd. romansu Leona to mam dużeeee wątpliwości , ale już lubie Valerie .Nie mam pojęcia czemu .

sweetcandylove

też mam wątpliwości Leon taki nie jest ;)

sweetcandylove

Widziałam już te teksty na rożnych stronkach. To nie romans León będzie z Larą po tym jak zerwie z Violetta. A Violetta po jakimś czasie będzie z Diego. Oczywiście to prze Diego się rozejdą. To już jest w drugim sezonie w Argentynie.

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

ale może jak zobaczy Diego i Violette razem to będzie załamany i wtedy ona będzie miała duże szanse na poderwanie go

Adunia10

buahahahahahah.
1. Jade zatrudni szpiega, będzie ładna, pewnie będzie mieszała w związku Germana i Angie.
2. Lena powinna być od początku.
3. Będzie z Leonem parą na 100%, Diega nie wiem, ona ma 16 lat a ten Diego ok. 30 lub więcej, więc wątpię, ze będą jej kazać z takim starym typem się całować itd..
4. powiedz, skad to wiesz? :)
6. Diego będzie od początku, a Leon i Vilu będą razem po tym jak go pozna.
8. ... ta, już to widzę.
9. Braco ma nie być przez połowe sezonu. Co do napo i reszty się mogę zgodzić.
10. premiera 29 w argentynie.
13. tak, będzie na 5 odcinków.

Skończcie mieszać w głowach, bo podajecie w większości nieprawidłowe informacje.

pieczonykurczak

1.Angie jest ciotką Violi wiec raczej z Germanem nie może być bo to rodzina
2.Tak
3.W odcinku w którym śpiewali Yo soy a si Diego pocałował Violę a w 40 odc zaczeli chodzić wiec nie na 100% z Leonem
4.....
6.Tak jak mówiłam w 40 odcinku zaczna chodzic Viola i Diego
8. ......
9. .....
10. Tak
11. Tak Chyba

ocenił(a) serial na 6
Adunia10

Żenada, kurczak z żenadą. Po pierwsze, jak juz zamieszczasz informacje to je chociaż sprawdź.... Po drugie takie tematy nie maja zupelnie sensu bo zapewne bd jakieś znaczące na moze z 15 odcinków? Pamiętajmy, ze w violettcie wszystko ciągle sie zmienia wiec te wasze wyluskane informacje są tyle warte, co by przed pierwszym sezonem jako spojler powiedzieć ze Violetta bd chodzić do studia albo ze maxi zakocha sie w siostrze Andresa. Po prostu nic nie mówią.
9.brako oraz Tomas pojawia sie w kilku odcinkach ale o tym też sie rozpisywać nie bd bo szkoda czasu.
10. Drugi sezon wchodzi 29 kwietnia i to juz wiedza nawet niekoniecznie obcykane osoby.
11. JAKIM CUDEM ANTONIO MOZE OKAZAC SIE DZIADKIEM VIOLETTY, SKORO ON NIE ŻYJE? Juz w pierwszych odcinkach Angie mówi do Pablo, ze niedługo po śmierci córki on też umarł. Gdyby to był ojciec Marii, to by był też ojciec Angie, a ona jakoś nie traktowała specjalnie swojego szefa. Jeżeli pan Saramego nadal żyje tylko jakimś niewiarygodnym cudem zmienił imię i nazwisko i ukrywa sie jako dyrektor studia, przy czym udaje ze jego córka (angie) nie jest jego córka, to dlaczego chociaż nie jest z zona? Bo przypominamy, ze pani Saramego, matka Marii nie mieszka w Buenos Aires gdzie rozgrywa sie akcja.
12. Informacja równie warta tyle, co powiedzenie np jak mówiłam wyżej, za maxi zakocha sie laurze, siostrze Andresa. Przez sezon przewinęło sie milion jego dziewczyn. Franceska to samo najpierw była zakochana na zaboj w tomasie a od polowy pierwszego sezonu latała jak głupia za brodwayem.
1.bd mieli szpiega ale o tym sie nie rozpisuje bo zrobiły to osoby wyżej.
6. Violetta i Leon bd razem też po pojawieniu sie diega matko to nawet na wielu zdjęciach jest choćby ten moment kiedy Leon i Diego trzymają pantofelek.
8. Nie istnieje żadna podstawa do tego. Żadnych romansow -.- bynajmniej nie jest to nigdzie powiedziane za to powiedziane jest, ze Valeria bd się podkochiwac w Leonie i bd próbowała go odbic. TYLE
wybacz ze nie chronologicznie.
Moim zdaniem powinniście skończyć z tymi spojlerami bo i tak sa mało warte, wręcz pchaja sie w oczy osobom, które zajrzą zeby sprawdzić jedna rzecz np z kim bd Violetta i dostają milion innych informacji których wcale nie chcieli w dodatku mieszają niepotrzebnie w głowie. Bez sensu. Tym bardziej ze w Polsce wyemitowało dopiero 20 odcinków na 80 a wy juz rozkmoniacie co bd w dwójce

Enterraz

może mi ktoś to wytłumaczyć? tutaj --> h t t p : / / c a p i t u lo s de violetta . com/capitulo-5-de-violetta-2-segunda-temporada/ w ostatniej części , prawie na koncu jest pokazane jakby Leon miał wypadek, ale nie jestem tego pewna , wytłumaczy mi ktos czy on mial czy nie mial? , bo w nastepnym odcinku jest pokazane ze on sb chodzi normalnie i wgl ..

ocenił(a) serial na 10
Czekolanka

podobno ma mieć, bo będzie zły na Vilu i pójdzie na motocross się wyżyć. ;/

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

I dodałabym jeszcze, że Antonio w czasie przesłuchań do roli powiedział do Angie: ,,Dowiedziałem się, że należysz do rodziny Marii" a jeśli rzeczywiście byłby tym dziadkiem to tak jakby mój ojciec mówił do mnie Dowiedziałem się, ze nalezysz do rodziny twojej siostry.

ocenił(a) serial na 6
MartinaStoessel

Sluszna uwaga

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

Valerie? A to nie była Lara?

użytkownik usunięty
MartinaStoessel

Ona ma na imię Lara, ale w realu Valeria. Każdemu może zdarzyć się pomyłka. ;D

ocenił(a) serial na 6

Nie tyle byłam przekonana że Lara to skrót od valerie :D bo oblukalam z jakiegoś argentyńskiego bloga kiedyś że vale baroni zagra w drugim sezonie Violetty jako Valeria gcośtam. I czasem na fanpejdżach nazywają ja lara. Mylę sie?

ocenił(a) serial na 10

Aha, dzięks ;)

Enterraz

To wcale nie znaczy że babka Violetty nie zataiła przed Marią informacji o prawdziwym ojcu. A Angie jest przyrodnią siostrą Marii, ma innego ojca. To było już mówione w serialu. Dlatego Angie ma inne nazwisko niż Maria. Antonio może nawet nie wie o tym że był ojcem Marii wszystko jest możliwe.

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

jeżeli było powiedziane, to mi umknęło. To po maria ma saramego? Jej matka też tak ma? w takim razie czemu angie ma po ojcu a maria po matce, powiedziala że ojciec nieznany? W którym momencie jest powiedziane, że są siostrami tylko poprzez matkę?

Enterraz

Angie mówiłą w którymś odcinku że ma innego ojca i stąd jest te inne nazwisko. Nie pamiętam już w którym.

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

a orientacyjnie, to pierwszy czy 2 sezon?

Enterraz

W pierwszym sezonie.

Enterraz

a wiecie ile odc. bedzie w drugim sezonie?

ocenił(a) serial na 6
jackyjones555

jak w pierwszym- 80 sztuk ;)

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

najlepiej to wejdźcie sobie na profil TopWebVideos na YT i zobaczcie bo są już 3 pierwsze odcinki nowego sezonu :)

użytkownik usunięty
Adunia10

Niestety?! To najlepsze co się mogło przytrafić w serialu.
1. Ich uwielbiam, więc mam nadzieję, ze mnie pozytywnie zaskoczą.
2. Zobaczymy, nie znam tej postaci.
3. Wiem, ale ten Diego... lepiej gdyby był z Ludmiłą. Dlaczego w telenowelach zawsze tak jest? Gdy jeden bohater odchodzi to musi się pojawić następny?
4. Tej blondyny po prostu nie da się znieść.
5. Nie rozumiem...
6. I niech zostaną do końca.
7. Szkoda, bo ten dom jest całkiem fajny, ale zobaczymy.
8. Szkoda słów. Czy zawsze ktoś musi im przeszkadzać?
9. Tomas - świetnie, ale Braco, Napo i Luca?! Dlaczego? To najlepsze postacie!
10. Od 29 kwietnia.
11. Fajnie. To może być bardzo ciekawe.
12. Mam nadzieję, że to Marco.
13. Może być ciekawie.
Zapowiada się nieźle, niestety na polska emisję będzie trzeba jeszcze czekać prawie pół roku.

ocenił(a) serial na 4
Adunia10

Bez Tomasa ten serial nie będzie miał sensu. FOCH na producentów.

ocenił(a) serial na 9
Alo100

serial jest o miłości Leo i Vilu. ich perypetiach, kłopotach, o tym jak je przezwyciężają itd. Tomas to tylko taki dodatek. taki mieszacz, psucz, jak Diego w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 4
Adunia10

Tomas WRÓCI pod koniec drugiego sezonu i BĘDZIE Z VIOLETTĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRESZCIE!!!!

ocenił(a) serial na 9
Alo100

a masz jakieś potwierdzenie tych 'z dupy wziętych' informacji ?

ocenił(a) serial na 6
Dani_8

nawet na to nie licz XD

użytkownik usunięty
Adunia10

No właśnie! A nikt mi nie wierzył ,że Antonio jest dziadkiem Vilu.

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

Ej, ale możecie tak na przyszłość takie tematy oznaczać takim magicznym "spoiler"? Bo nie którzy nie chcą wiedzieć co się będzie działo dalej.

ocenił(a) serial na 10
kamguz55

Niestety nie możemy,tak samo jak ty nie możesz przejrzeć tematów by nie pisać znów Leon vs. Tomas, a po za tym tytuł tego wpisu brzmi 2 sezon Violetty .... Niestety Tomasa nie będzie to chyba jasne,że skoro nie było jeszcze 2 sezonu to to jest spoijler

ocenił(a) serial na 10
leonivillu

Wiesz co? Ja wyraziłam tylko swoją opinię i mów za siebie. Może inni nie są tak mało inteligentni jak ty i mogą oznaczyć. ;p

ocenił(a) serial na 2
kamguz55

Czepiasz się jak rzep. Zarzuty możesz mieć do Aduni, która założyła ten temat, a nie do leonivillu , która tylko wyraziła swoją opinię. Zresztą, po pierwsze: informacje w temacie są ogólnikowe i nie mówią zbyt wiele, po drugie: w większości są błędne. Więc nie rób problemu.

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven

MEH ogarnijcie dupy a nie ciągle tzw uprzejme dyskusje rodzące niepotrzebne kwasy. Wyobraźmy sobie że fani violetty to jeeedna wieeelka rodzina. Jeżeli ktoś w rodzinie robi coś upierdliwego, co nam działa na nerwy- np pstrykanie palcami, ignorujemy. tak samo jeśli mówimy o chamstwie, bo chamstwo w rodzinie trzeba zwalczać. No i nieodłączna część każdej grupy społecznej, socjalnej, internetowej- ludzie bezdennie głupi. Ich też trzeba przełknąć, choćby mieli kantem w gardle stanąć.
Ot, enterraz przemówiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones