PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208863}
4,7 18 409
ocen
4,7 10 1 18409
4,3 3
oceny krytyków
W11 wydział śledczy
powrót do forum serialu W11 - wydział śledczy

+ szukam odcinka :)

ocenił(a) serial na 7

Szukam odcinka z windą. Kiedyś oglądałam odcinek w którym było zabójstwo dziewczyny w
windzie. Potem podobne zabójstwa się powtarzały w innych windach lub w tej samej. Jeżeli ktoś
pamięta to proszę o tytuł :)

misia1147

Windziarz odc 531:)

ocenił(a) serial na 7
MacBoll

Dziękuje bardzo :)

MacBoll

Ja też szukam odcinka. Może pomożesz?

christinearron

Pomoge, ale mniej wiecej określ fabułe odcinka

MacBoll

Na chyba torach kolejowych znaleziono zadźganego faceta. Ale ważniejsze było co innego. Kilka dni wcześniej jakaś młoda dziewczyna pokłóciła się z ojcem i uciekła z domu a ten zabity facet razem z kolegą ją zgwałcili. Ojciec oczywiście zabił pierwszego a potem próbował zabić drugiego. Przejechał go samochodem ale przeżył. A złapali go bo nie wyrobił i uderzył autem w coś. Ten odcinek zapadł mi w pamięci bo miał bardzo smutny i przygnębiający koniec. Na napisach w których pokazywano wyroki dla sprawców pojawiła się postać ojca zgwałconej dziewczyny. I pisało, że oskarżono go o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa i skazano na 25 lat pozbawienia wolności....strasznie niesprawiedliwy wyrok.

Pamiętam, że tę sprawę prowadzili Czechowska i Wątroba.

christinearron

Wybacz, ale niestety nie kojarze tego odcinka. Przepraszam.

MacBoll

Również szukam. Pomożecie?

Odcinka z łysym bandytą. Gostek około 30, w niebieskiej koszulce z długim rękawem; pojawił się w dwóch odcinkach W-11 i jednym Detektywów. Któryś z odcinków miał coś w "dziećmi" w tytule. Przeszukałam archiwum Detektywów i listę odcinków obu seriali na Wikipedii, niczego konkretnego nie znalazłam.
Nie były to odcinki dwuczęściowe; były emitowane w latach 2006-2008 góra. Śledztwa raczej nie prowadzone przez Potaczek i Gęsiarza.
Może komuś, tak jak mnie, ten gościu wrył się w pamięć.
Dzięki. (:

kealion

hmmm, a pamietasz moze fabułę tego odcinka?

MacBoll

Sorki, nie za bardzo. Ale znalazłam stare płyty.
Jeden z odcinków to "Hazardzista" z "Detektywów";
drugi - "Niewidzialni" - "W11".
To, jakby komuś kiedyś było potrzebne. ^^,

MacBoll

Siemka.

Szukam odcinka, chociaż nie wiem czy byli to detektywi czy w11, ale fabuła traktowała chyba o znikających albo zabitych dzieciach. Nie wiem generalnie nic więcej, ale pamiętam że finalnie okazała się sprawca jakaś psychicznie chora babka, która na końcu złapali jak siedziała rano we mgle w piaskownicy bodajże. Mam flashbacki z przeszłości, oglądałem to kilkanaście lat temu.

Ktoś wie co to za odcinek?

MacBoll

Poszukuję odcinka, w którym antyterroryści wkraczają bodajże na plac budowy a snajper lokuje swą pozycje na dźwigu.

Ciszu_Mati

hmmm.... Bez śladu cz. II? Była podobna akcja na koncu

MacBoll

numer odcinka:112

MacBoll

Dzięki super zgadza się. Tego odcinka szukałem. Znasz wyzystkie odcinki na pamięć hehe xd ?

Ciszu_Mati

stare kojarzę. Z nowszymi juz troche gorzej :)

MacBoll

Stare to klasyka :) A Ty pewnie fanem jesteś?;p

Ciszu_Mati

Hmm, ciezko mi to juz jednoznacznie stwierdzic, skoro od okolo 770-800 odcinka do konca serialu, ogladalem juz sporadycznie (wczesniej kazdy odcinek). Sporo starych odcinkow, kojarzę do teraz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones