PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625092}

Wodogrzmoty Małe

Gravity Falls
8,3 24 172
oceny
8,3 10 1 24172
Wodogrzmoty Małe
powrót do forum serialu Wodogrzmoty Małe

Sezon 2 odcinek 11

ocenił(a) serial na 10

Kto oglądał jest na Youtube po angielsku więc oglądać i do dyskusji bo ja uważam że jeszcze za mało mamy odpowiedzi :P ale odcinek genialny

rei_hino17

podasz link ?

ocenił(a) serial na 10
Blix

https://www.youtube.com/watch?v=7f5TSJ3azw0

rei_hino17

dzięki

ocenił(a) serial na 10
Blix

a wie ktoś kiedy będzie następny odcinek coś słyszałam że 30 marca ale czy to prawda to nie wiem bo ten 30 to tylko na jednej stronie było a na takiej wiki o GF nie ma nic

ocenił(a) serial na 9
rei_hino17

to chyba ostatni odcinek sezonu, albo robią przerwę bo żadnej informacji nie znalazłem, chyba tylko jakaś informacja będzie na Twitterze twórcy serialu. :(

nieznajomy43

pewnie masz racje ,szkoda ,drugi sezon kończy się takim mocnym clifhangerem
w każdy odcinek tej serii kończył się cliffhangerem
Jest kwestia apokalipsy o której mówi McGucket w przedostatnim odcinku czy chodziło o to co w stan not how seem

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Ostatni odcinek powiadasz? Nie wydaje mi się.

Po pierwsze: czasem trzeba czekać naprawdę BAAARDZO długo na pojawienie się kolejnego odcinka (albo chociaż na jego zapowiedź od twórców). Na przykład na "Northwest Mansion Mystery" trzeba było czekać PONAD miesiąc.

Po drugie: skoro poprzedni sezon miał 20 odcinków to drugi też musi mieć 20 (no chyba, że o czymś nie wiem), a my jesteśmy dopiero na 11.

I po trzecie: fakt, że pojawił się autor dzienników nie znaczy, że serial automatycznie stracił "sens" istnienia. Widocznie wbrew pozorom, znalezienie autora wcale nie było wątkiem głównym tego serialu. Skoro zdecydowano się na ujawnienie go już w połowie drugiego sezonu, to być może to dopiero początek czegoś większego? Przecież jest jeszcze Bill Cyferka i Gideon... A sam fakt pojawienia się brata Stanka sprawił, że już nie mogę się doczekać następnego odcinka. Co było po drugiej stronie portalu (znaczy: gdzie przebywał brat Stanka przez 30 lat)? Co planuje Bill? No i co z tą całą apokalipsą? (bo przecież tak na prawdę ten portal nie doprowadził do niczego "większego"). Jest za dużo pytań żeby tak po prostu przerwać serial (no a to by się raczej twórcom nie opłacało).

Podsumowując: to raczej mało prawdopodobne żeby serial miał skończyć się w ten sposób. Myślę, że to się dopiero rozkręca :)

ocenił(a) serial na 9
hasira

możliwe, po prostu piszę, że nigdzie niema informacji o kolejnych odcinkach, nawet na wiki (eng) czy Wikipedii. jeśli ktoś ma Twittera to może sprawdzić twórce tego serialu jeśli jakaś informacja się pojawi to najszybciej tam. :)

ocenił(a) serial na 9
hasira

https://twitter.com/_alexhirsch oraz http://gravi-teamfalls.tumblr.com/ tutaj powinny pojawić się informacje kiedy się pojawią kolejne odcinki. :)

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

BMO szanuję bardzo

ocenił(a) serial na 10
hasira

myślę dokładnie tak samo to nie może być koniec jeszcze co najmniej 9 odcinków przed nam a słyszałam że ma byc jeszcze sezon 3. Nie rozumiem tylko dlaczego Brat stana napisał w dzienniku kodem żeby mu nie ufać??? bardzo ciekawe

rei_hino17

Wydaje mi się że następny odcinek jest latem tego roku.
http://gravityfalls.wikia.com/wiki/Season_2

ocenił(a) serial na 10
hasira

tylko nie cyferka proszę. Dla mnie te polskie ''imię'' brzmi jak z bajki dla małych dzieci o dodawaniu i czy Bill Cypher nie brzmi lepiej?

ocenił(a) serial na 10
angelina563

Jeśli mam być szczera to myślę dokładnie to samo - Bill Cypher brzmi lepiej :D Uważam, że w ogóle nie powinni tego "tłumaczyć" :)

ocenił(a) serial na 10
hasira

poza tym cipher tłumacząc oznacza szyfr

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
rei_hino17

Kolejny odcinek (po angielsku ofc, bo Polska trochę śpi z nowym sezonem) już 13 lipca :D ktoś się cieszy tak jak ja?

ocenił(a) serial na 9
rei_hino17

Jestem zaskoczony że teoria o bliźniaku Stana się sprawdziła. Ale zastanawia mnie jedna rzecz - już wiemy że te okulary na kole Billa Ciphera należą do autora, ale w takim razie kogo może symbolizować dziennik?

kszysiug

Może McGuttet (chyba tak się pisze)

ocenił(a) serial na 10
rei_hino17

Odcinek świetny! Gdy usłyszałam teorię o bracie Stana to byłam pewna, że jest prawdziwa. Teraz to już wiadome :)
Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć daty premiery nowego odcinka, a nie mogę się już go doczekać...
Akcja na posterunku policji epicka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones