PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639993}

Z pamiętnika położnej

Call the Midwife
8,0 3 028
ocen
8,0 10 1 3028
Z pamiętnika położnej
powrót do forum serialu Z pamiętnika położnej

Czy wiecie coś o sezonie 4-tym? Kiedy będzie kręcony? Muszę przyznać, iż to mój ulubiony serial. Tyle w nim ciepła, emocji i zaskakujących sytuacji!

AureaDicta

“Call the Midwife” should return to BBC with season 4 in 2015

mycha008

God bless BBC:-)

mycha008

Cudownie!!! Oby się nic nie zmieniło w ich planach! :)

AureaDicta

Uwielbiam ten serial, właśnie obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu i zakończył się tak jakby miał być już koniec tego serialu. Mam nadzieję, że się mylę, bo dostarczył mi wiele wzruszeń. Wspaniały

Leila30

Też pomyślałam, że to koniec serialu, albo przynajmniej koniec wątku Jenny? A to przecież narratorka, dziwnie...
Czekamy do 2015:)

AureaDicta

Poczekamy nawet trochę krócej - w grudniu będzie specjalny odcinek świąteczny)))
Jessica Raine nie wróci jako Jenny Lee, natomiast Vanessa Redgrave będzie grała "dojrzałą" Jenny - Redgrave pojawi się po raz pierwszy na ekranie w odcinku świątecznym.
Na początku 2015 zostanie wyemitowany 4 sezon, składający się z ośmiu odcinków. Pojawią się nowi aktorzy: Linda Bassett i Charlotte Ritchie jako pielęgniarki Phyllis Crane i Barbara Gilbert.

trzcina23

suuuper ;-) już się nie mogę doczekać. To jeden z lepszych seriali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones