PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639993}

Z pamiętnika położnej

Call the Midwife
8,0 3 028
ocen
8,0 10 1 3028
Z pamiętnika położnej
powrót do forum serialu Z pamiętnika położnej

sezon 7

ocenił(a) serial na 9

W 2018 ruszył sezon 7 ;)

1249323

gdzie można obejrzeć 7 sezon?

Malgorzata_Pietyra

Znalazłaś może? Właśnie pochłonęłam 6 sezonów w 3 tyodnie i mi mało :D

ocenił(a) serial na 10
Nina1990

Ja również nie mogę znaleźć sezonu 7 ,co jakiś czas przeszukuję Internet i niestety nie mogę znaleźć

1249323

Sezon właśnie się skończył, jak wrażenia? Spoilerów całe mnóstwo, a i pomysłów na następny sezon niemało. Bardzo spodobało mi się podkreślenie zmian w społeczeństwie londyńczyków. Coraz więcej kolorów, wyznań, kultur, które mieszając się stworzyły tak niepowtarzalne miasto. Postać Lucille wprowadziła sporo humoru i energii. Mój ulubiony wątek w tym sezonie należał do au pair Magdy, choć operacyjne zmagania siostry Monica Joan czy uwrażliwianie się Phyllis też było świetne . Zupełnie nie rozumiem intencji scenarzystów by dokopać Trixie, choć na skutek dramatycznych wydarzeń z końcówki sezonu, można mniemać, że jednak zostanie kiedyś żoną wikarego.

ocenił(a) serial na 10
Adanvarne

Wygląda na to, że Trixie musiała na jakiś czas zniknąć z serialu, bo w trakcie realizacji tego sezonu aktorka Helen George była w ciąży - i to z kim! Z aktorem odgrywającym rolę wikarego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones