PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 053
oceny
7,8 10 1 17053
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

O MATKO! Dawno nie było tak pojechanego, tak szalonego odcinka jak ten. To było potężne, serio :O

adamo001

To prawda :)
Czuję, że ten wątek się jeszcze nie skończył i szykuje się ciekawe zakończenie sezonu :)

użytkownik usunięty
Amberka

Zdecydowanie pachnie kontynuacją na finał. Mam nadzieję, że nie zostawia nas na lato z jakimś potężnym clifhangerem :(
Ostatnio taki mocny odcinek był chyba jak JJ została porwana.
Nie podoba mi się to :(

No właśnie finał sezonu nie wskazuje na to, bo mają się zająć inną sprawą... Mi się wydaje, że może być w 11 sezonie ucieczka tego Scratcha i z tego co widziałem po facebookowych komentarzach niektórzy mówią, że może on zaatakować Hotcha by zrobił coś synowi..., ale to byłby odjazd kompletny.

użytkownik usunięty
adamo001

Oby nie :(

ocenił(a) serial na 9
adamo001

odc reżyserował M.G. Gubler :)

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Zatkało mnie. Czegoś tak odjechanego już dawno nie było :) Aż chce się więcej :)

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło w zakończeniu odcinka kiedy Hotch powiedział "to się właśnie dzieje" do Rossiego??

ocenił(a) serial na 9
xsylwiia

Hotch powiedział "This is what happened.", więc zakładam, że opowiedział Rossiemu o tym, co się wydarzyło.

xsylwiia

No w zasadzie to było coś dziwnego, tak jakby Hotch przeczuwał, że to nie koniec.

adamo001

Mega dziwne ;o Brakowało mi takich akcji w tym serialu.

Dagmara15

W sumie w środe finał więc będziemy widzieć. Było coś mówione, że cliff-hangera nie będzie, ale nigdy nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Finał ma się skupić na Kate i porwaniu Meg. Skończy się zapewne odejściem Kate, ale dramatyzmu raczej nie zabraknie, podejrzewam, że nawet jeśli oszczędzą samą Kate, to mogą się posunąć do akcji z przedwczesnym porodem czy nawet utratą dziecka. Ewentualny powrót Mr. Scratcha pewnie dopiero w przyszłym sezonie.

lestat835

Powrót Scratcha nastąpi pewnie w 11 sezonie, bo wątek urwany został tak, że aż się prosi o konfrontację. Może zrobią coś podobnego jak z Foyetem. A Scratch wydaje mi sie, że może uciec z tego więzienia czy ośrodka (chyba trafił do więzienia) i wtedy zaatakować Hotcha jeszcze raz i wtedy Hotch mógłby zaatakować Jacka i tu by się zgadzało to co niektórzy wspominali na fanpage'u na Facebook'u.
A czy Kate odejdzie czy nie to nie wiem, wydaje mi się, że mogą ją zostawić na 11 sezon niezależnie od tego co się zdarzy, chociaż najlepsza dla mnie była jednak Prentiss.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

To, że odejdzie jest raczej pewne, choć oficjalnie oczywiście niczego jeszcze nie potwierdzono. Czytałam jakiś wywiad z Kirsten Vangsness, w którym powiedziała, że Jennifer Love Hewitt odchodzi wraz z końcem tego sezonu, w związku z ciążą, itd.

lestat835

W zasadzie to byłaby druga postać, która odchodzi po końcu sezonu...

lestat835

Spoiler!

http://www.spoilertv.com/2015/05/criminal-minds-season-11-not-returning.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones