PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510085}

Zaklęta miłość

Sortilegio
7,9 2 116
ocen
7,9 10 1 2116
Zaklęta miłość
powrót do forum serialu Zaklęta miłość

UWIELBIAM!!!

ocenił(a) serial na 9

Konkretna telenowela.Przede wszystkim,jest mało odcinków,ale w każdej jest akcja.Gra aktorska niesamowita.Naprawdę świetnie odegrali rolę.Znam aktorów z innych telenowel,ale tu oniemiałam.Levy-jego najlepsza rola(a widziałam go w innych telenowelach),Bracamontes-genialnie,no i Zepeda-ten to naprawdę odwalił kawał dobrej roboty(świetny czarny charakter.Bardzo realnie zagrali.Tela ma swój klimat.Obejrzałam w tv na TV 4 jak była premiera.A potem jakos po 5 latach na kompie(I z taką samą ciekawością)Cały czas trzyma w napięciu,aż nie można doczekać się kolejnego odcinka.POLECAM!!

Carricerin

David wygląda tu młodziej jak w osaczonej choć telka była kręcona 2lata później jak osaczona ale Levy się nie zmienił dużo

ocenił(a) serial na 10
Carricerin

Zgadzam sie :D

ocenił(a) serial na 10
Carricerin

http://www.funtest.pl/test/pati1109/ zapraszam będziesz mogła sie sprawdzić jak dobrze znasz ten serial :D

Carricerin

Scenarzyści odważnie pojechali z gejowskim wątkiem (Roberto i Ulises) jak na telenowelę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones