PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97314}

Ziemia 2

Earth 2
7,5 4 125
ocen
7,5 10 1 4125
Ziemia 2
powrót do forum serialu Ziemia 2

pamiętam ten serial za dzieciak, pamiętam te istoty wyłaniające się z ziemi, i kolesia na wózku, wspomnienia bardzo pozytywne. to był chyba pierwszy serial, który miał siłę oddziaływania na mnie.

sebawasik

a gdzie to było publiczna czy Polsat??

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Na Polsacie z tego co ja pamiętam.

SkullKid_

Dzięki
Kurcze szkoda że 20 lat temu tylko Polsat dostał koncesję
Mogliśmy mieć jeszcze 4-5 kanałów otwartych i bitwę na filmy oraz seriale

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Może i szkoda, ale wtedy był bardzo dobrą stacją telewizyjną choć może to tylko moje urojenia spowodowane mała liczbą kanałów. Teraz jest kilka kanałów telewizji naziemnej i jak na razie widzę bitwę na chłam. Pamiętam, że jeszcze TVP2 puszczała ciekawy serial pt. V(chodzi mi o tą starą wersje) oraz TVN Babilon 5, więc mini bitwa jakaś tam była.

SkullKid_

Polonia 1 wtedy była bardzo dobra
MacGyver,Drużyna A,Posterunek przy Hill Street,Klasa IIIc,Detektyw Remington Steele,Riptide
Publiczna miała niewiele Na wariackich papierach, Zawód Policjant

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

MacGyver,Drużyna A pamiętam głównie z Polsatu. Polonia zawsze kojarzyła mi się z anime i fakt faktem była dobrym kanałem(chyba nawet pierwszym komercyjnym w Polsce). Detektyw Remington Steele pamiętam jak przez mgłę a Riptide i Hill Street,Klasa IIIc nie kojarzę nawet. Publiczną telewizje pamiętam głównie z takich seriali jak Randall i duch Hopkirka, Kojak ,Columbo, Co ludzie powiedzą i wspomniane wcześniej V.

użytkownik usunięty
giovanni50

no i kojak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones