PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 377
ocen
8,5 10 1 112377
8,8 31
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Polskie Wydanie Dvd

ocenił(a) serial na 9

Witam

Dzowniłem ostatnio do Imperiala i na poczatku 2010 ma sie ukazac polskie wydanie tego serialu - kiedy zapytałem czy bedzie to wersja zwykła czy moze wydanie Gold Box Edition - odpowiedz brzmiała tak ze na 99% wyjdzie wersja najnowsza jaka ukazała sie w Europie.

ocenił(a) serial na 10
Pendergast

Jeśli to prawda to jestem wniebowzięty, czekałem na to od lat.

Ozymandiasz

Od razu mam lepszy humor! Dzięki za taką wiadomość!

ocenił(a) serial na 9
Wojtky

Posiadam 10 płytowe wydanie dvd Gold Box Edition, polski lektor + napisy, polskie menu, wstępy Pieńkowej Damy do każdego odcinka, dwie wersje pilota, jedna płyta dodatków itd. Zapraszam k_kwasiborski@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
AlexCross

Nie słyszałem o polskim wydaniu z lektorem, czyżby pirat?

ocenił(a) serial na 10
Ozymandiasz

oczywiscie pirat. warto juz poczekac tę "chwilę".

AlexCross

Do Alexa Crossa.
Przypominam,że na to co tu tworzysz są paragrafy,a namierzyć Cię można łatwo po adresie ip.Przemyśl to.
A do potencjalnych klientów - kupowanie wersji pirackich także jest przestępstwem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
AlexCross

czesc jak masz jeszcze to wydanie daj znac pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Pendergast

Jeśli to prawda, to jest to najlepsza wiadomość od tygodni! Na wydanie dvd Twin Peaksa czekałam podobnie
jak kolega wyżej, lata! :) Strasznie się cieszę!

użytkownik usunięty

Dzwoniłam do Imperiala i otrzymałam oficjalnego maila, w tym roku na 100% nie będzie wydania "Miasteczka
Twin Peaks" na dvd! Były takie plany, ale pojawił się problem z polską wersją językową. Ze względu na to, że
jest to stary film na razie nie ma takie możliwości, aby serial wyszedł! :( Po nowym roku można dzwonić do
Imperiala i dowiadywać się co dalej! Wiedziałam, że to jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe :(
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10

Ja w sumie na ten rok nawet nie liczyłem, ale szansa nadal istnieje, trzeba pomęczyć producenta trochę niech zobaczy ile ludzi chce to mieć, moim zdaniem to byłby hit sprzedaży masa ludzi tak jak ja wychowało się na tym serialu a siła sentymentu jest wielka.

ocenił(a) serial na 10
Ozymandiasz

Mnie także marzy się takie wydanie już od lat. Wątpię jednak, aby był to hit sprzedaży - cena może odstraszyć. W UE wydanie Gold Edition (10 DVD) kosztuje ponad 100 euro.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

NAJNOWSZE WIEŚCI!!

Neewsweek z 4 grudnia podaje, że TP ukaze się jednak w Polsce! Oto link:

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/twin-peaks-na-dvd---ogien-wieczni e-zywy,49834,2

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

Pisałem maila do Imperiala w tej sprawie i niestety, nie doczekałem się odpowiedzi. Odpowiedział za to red. Ziębiński, autor tekstu o wydaniu TP na DVD w Neewsweeku.

Oto tresc tego maila:

DVD mialo ukazac się w październiku ale jego premierę przełożono w
związku
z problemami z prawami autorskiemi
najprawdpopodbniej ukaże się na przełomie stycznia i lutego - poki co
pierwszy sezon potem drugi
dystrybutorem w polsce bedzie imperial cinepix

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

Dzięki za tę informację! To dobrze, że podzielą na sezony. Mniejszy jednorazowy wydatek. Tylko czy będzie to wciąż Gold Edition?

ocenił(a) serial na 10
snoopy

No właśnie, coś mi się wydaję że póki co to nie ma co marzyć o Gold Boxsie ale pożyjemy zobaczymy

ocenił(a) serial na 10
cardigan

Nie wybrzydzajmy:)) Cieszmy sie, ze WRESZCIE coś się ruszyło!

Nie rozumiem takiego pieprzenia dystrybutora. Co to znaczy:"jest to stary film na razie nie ma takie możliwości". Serial "Robin z Sherwood też do nowości nie należy a został u nas wydany. Myślę że to po prostu totalna olewka widza w Polsce, a później pretensje, że piractwo itd.

Pendergast

A ją dzwoniłem przed chwilą i ......na początku mają ukaże się wreszcie w Polsce !!! Wprawdzie sezon pierwszy ale
zaraz też i sezon drugi. Kocham Imperial !

ocenił(a) serial na 10
Pendergast

Miasteczko Twin Peaks - sezon 1 (4DVD)
Cena: 119.90 zł


http://punkt44.pl/film/61777,miasteczko_twin_peaks_sezon_1_%284dvd%29.html

ocenił(a) serial na 10
lv_porta

Cena standard. Niestety nie jest to GOLDEN EDITION, na który cicho liczyłem. Tak naprawdę to wydanie jest naprawdę ubogie: NIE MA ŻADNYCH DODATKÓW! Teraz nie wiem, czy kupować, czy czekać na lepszą edycję. Tyle tylko, że mogę się lepszej nie doczekać. :-(

ocenił(a) serial na 10
snoopy

ZGADZA SIĘ!! Już nawet sprzedaja na Allegro, ale zastrzegają, że wysylka po 1 maja, czyli po premierze.

Ale chyba przesunęli tę premierę na 15 czerwca - tak wynika ze strony dystrybutora:

http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/3045--MiASTECZKO-TWiN-PEAKS-SEZON-1-


No ale nie narzekajmy - najważniejsze, że sie doczekalismy!!

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Nieprawda! Wydanie, jakie nam zaserwuje Imperial, będzie identyczne z tym, co wyszło na zachodzie kilka lat temu (jeszcze przed GoldBoxem). Oto one:

Dodatki w SEZONIE I:

wstępy Pieńkowej Damy do kazdego odcinka (poza pilotem)- SUPER!
płyta z dodatkami (kilka krótkich wywiadów z twórcami, film o pracy z Davidem Lynchem, Karzeł uczy mówic od tyłu, (polecam - perełka!!) wywiad z właścielką "Double R")

Dodatki w SEZONIE II:

wstępy Pieńkowej Damy (EXTRA!)
kilka wywiadów z twórcami

Na zachodzie, m.in. w Niemczech, drugi sezon podzielono wpierw na dwa boxy, (dodatki, w tym wstepy pienkowej damy, były tylko w tym drugim), a dopiero jakis czas pozniej polaczono go w jeden.
Ciekawe, jak to bedzie wygladalo u nas? Tzn. cały serial bedzie sie skladal z 2 czy 3 boxow? Czas pokaze.

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

Wielkie dzięki za tę informację. Ulżyło mi!. Trzeba będzie więc kupić.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

A empik podaje, ze premiera bedzie 27 lipca. To ja juz sam nie wiem kiedy sie doczekam...

http://www.empik.com/miasteczko-twin-peaks-film,prod57207009,p

obreb_2

Imperial właśnie po raz kolejny zmienił datę wydania... tym razem na 15 sierpnia.

qbin2001

I kolejne przesunięcie daty na... październik...

obreb_2

Opis wydania zachodniego, które najprawdopodobniej wyjdzie u nas.
http://www.lynchland.eu/index.php?option=com_k2&view=item&id=450:twin-peaks-sezo n-1-r2&Itemid=663

obreb_2

Opis wydania zachodniego, które najprawdopodobniej wyjdzie u nas.
http://58g.utnij.net

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones