Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Jaki on jest śliczny...... nie mogę. uwielbiam go i jego głosik. Najbardziej podobał mi się w piratach w karaibów.

Princess_Nat

To prawda on jest świetny pod każdym wzglendem. A najbardziej podobał mi się jako Legolas. A Will'a Turnera świetnie zagrał, na moim profilu jest o tej postaci wiersz zapraszam.

Princess_Nat

Jest obrzydliwym przychlastem i nie umie grać.

(nie mam już nawet siły na ironię przez te tematy)

sperma

Ty się wogule nie znasz, więc się zamknij.

Princess_Nat

Czemu się nie znam? Jak sie znasz, to mi powiedz. Chętnie posłucham opinii kogoś doświadczonego w sprawie wyglądu Blooma. (nie mówię talentu, bo tu nie ma o czym rozmawiać)

A jeśli jesteś kolejną osobą, która, kiedy przychodzi do pokazania swej 'wiedzy', ignoruje temat, to chyba wbije sobie kaktus w twarz z NIEZADOWOLENIA

sperma

Co to jest przychlast?! Wiem, że to nie ma nic wspólnego z tematem, ale tz rzecz mnie tak dręczy, że nie mogę się powstrzymać, żeby nie zadać tego pytania!

kleo15

Ze słownika slangu i mowy potocznej:

"przychlast- Ktoś lumpiarski i wieśniacki, zachowujący się niestosownie, głupio i myśli, że jest zabawny, a tak naprawdę jest żałosny."


Powodzenia w życiu..

Cyanide

Dziękuje. Za wyjaśnienie i rzyczenia szczęścia. :-)

kleo15

Życzenia, oczywiście.
(krótko, krótko, krótko)

Princess_Nat

Dosyć mam osób które tak się podniecają Bloomem, najczęściej to kobiety które nie patrzą na jego żałosną grę aktorską ale na jego urodę.

Szczur1992

Której swoją drogą nie posiada w żadnym stopniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones