PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 540
ocen
8,0 10 1 521540
8,0 50
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

SPOILERY!

ocenił(a) film na 8

Bazując na serwisie slashfilm, jeden z zaufanych ludzi podał kilka interesujących szczegółów dotyczących fillmu... oczywiście czytając te spoilery mamy wrażenie, że był świadkiem tych scen, ponieważ niektóre wiadomości nie są kompletne.


!SPOILER!

* Harvey Dent ujawnia, że jest Batmanem na konferencji prasowej w najwyższej izbie sądowej.
* Straż narodowa patroluje centrum Gotham.
* W Wayne Enterprises, zobaczymy nową postać - Reese (grany przez Joshua Harto). Postać ta próbuje szantażować Lucius'a Fox'a (Morgan Freeman) podszywając się pod tożsamość Batmana.
* Bruce Wayne rozmawia o planach Reese z Lau (Chin Han) wraz z Lucius'em Fox'em. Kim jest Lau? Niewiadomo.
* Ktoś włamuje się do Wayne Enterprises a Fox dostaje ostrzeżenie.
* Jim Gordon tłumaczy "dość z trudem" złapał Harvey'a Dent'a (Aaron Eckhart). Za co? Także nie wiadomo.
* Jim Gordon mówi komisarzowi Loeb'owi (Colin McFarlane), że jego życie jest w niebezpieczeństwie, Loeb wypija za to.
* Harvey Dent obiecuje burmistrzowi, że zanim minie 18 miesięcy fałszywy Batman zostanie przyprowadzony pod okno ratusza. (czyli przed sąd)
*Fałszywy Batman zwisa z masztu na zewnątrz ratusza. (Nie wiadomo tylko czy żywy? :P)
* Jim Gordon próbuje złapać Reese w ulicach w pobliżu studia telewizyjnego ale nagle pojawia się tłum wkurzonych ludzi (prawdopodobnie na fałszywego gacka, ciekawe co robił podszywając się pod Batmana). Bruce Wayne służy za przynętę.


Strasznie te informacje zawiłe, Dent podszywa się pod Batmana, szantażowanie Fox'a... a ten Lau to prawdopodobnie nasz fałszywy Batman a Hall gra kogoś zupełnie innego.


Źródło -> http://www.slashfilm.com/2007/08/15/dark-knight-spoilers-harvey-dents-press-conf erence-has-a-major-reveal/

Flaj

Wooo niezle!! szkoda tylko ze nie ma nic ciekawego o jokerze bo to moja ulubiona postac. Jezeli wiec ten Hall nie gra falszywego batmana bo wszystko wynika ze jest to ten Reese, to Hall wcieli sie pewnie w mr. Riddlera ;d bombowo! pzdr.

ocenił(a) film na 8
kulabb1

W tym całym porannym motłochu coś mi się pokręciło, chciałem napisać, że to Reese wcieli się (prawdopodobnie) w fałszywego Batmana a napisałem, że to Lau :P

Aha, jeżeli pomyliłem się gdzieś w tłumaczeniu to wybaczcie nie mam w pracy słownika więc bazowałem na własnej wiedzy :) Pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RAPTORZIOM

Aha na batcave dopiero teraz pojawiły się te same spoilery, w trochę innej formie tłumaczenia... ale autor tematu był szybszy :)

kulabb1

odświeżam normalne tematy czyli związane z filmem Dark Knight :)

pozdro :D

kulabb1

odświeżam normalne tematy czyli związane z filmem Dark Knight :)

pozdro :D

użytkownik usunięty
Flaj

Zweryfikujcie wasze dywagacje po latach. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones