Szukam pewnego filmu, najprawdopodobniej anglojenzycznego. Opowiada on o dwóch siostrach. Mieszkały one razem w jednym domu. Pewnego dnia jedna z sióstr potrąciła drugą, jadąc samochodem. Kobieta została inwalidką, przykutą przez całe życie do wózka. Siostra, która spowodowała wypadek cały czas opiekowała się tą drugą, obwiniała się o jej nieszczęście.
Na końcu filmu w domu wybucha pożar. Obie panie są już dość stare. Ta zdrowa dość powoli i z trudem próbuje uratować swą siostrę. Gdy ta przykuta do wózka, widzi, że najprawdopodobniej nie zostanie uratowana.... wstaje i ucieka.... Zmarnowała życie sobie i siostrze, aby zrobić jej na złość...
Film jest dość stary, ma około 40 lat, albo i więcej. Niestety, nie mam pojęcia kto w nim grał...
proszę Was o pomoc. Pozdrawiam i dziękuję :)

użytkownik usunięty
Lotri

Może ten:
http://www.filmweb.pl/Co+si%C4%99+zdarzy%C5%82o+Baby+Jane,1962,o+filmie,Film,id= 33075

Całkiem możliwe... Mój tata go widział już dawno temu i też nie jest pewny. Ale taka "horrorowata" atmosfera się zgadza. Thx :)

Lotri

Wreszcie udało mi się obejrzeć ten film, jest rewelacyjny, ale... końcówka się nie zgadza (z tym pożarem). Mój tata doszedł do wniosku, że może pomieszał dwa różne filmy.
Czy może macie jeszcze jakieś sugestie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones