Na filmwebie od:
29 sierpnia 2009

opoi

nie podano imienia i nazwiska

Rankingi

weryfikatorzy:
- styczeń -
98727 pkt. #56 wszech czasów [-]
dodający:w grupie weryfikatorów
- styczeń -
27793 pkt. #144 wszech czasów [-1]

Podobieństwo

? %
Poziom Waszego podobieństwa nie jest znany. Zaloguj się.

blog (I ja też mam bloga (Guzik z pętelką) / ...)

RSS
 • Wilkinson, Oh Wonder, HEY, Felicity

 • Mindenki boldog + Home + Sprawy organizacyjne + Appendiks AD 2017 + Lorde

  W sprawie moich niepomyślnych weryfikacji można pisać TU1, zwłaszcza gdy ktoś ma w zwyczaju posługiwanie się jedynie mową linków. Jeśli zdarzy się, że przez dłuższy czas (czytaj: ponad tydzień) nie reaguję w żaden sposób na wiadomość, proszę przypomnieć o sobie chrząknięciem, sklerotykiem jestem.

  1 warto tam zajrzeć ponieważ: a) można się psychicznie przygotować na bardzo nieprzyjemne spotkanie b) często nieopatrznie odczytuję wiadomości (zawierające olinkowanie, którym w danej chwili zająć się nie mogę) i potrafią one trafić w odmęty niepamięci 

  Appendiks AD 2017
  1. Z powodów natury dermatologicznej NIE AKCEPTUJĘ zgłoszeń z następujących kategorii przy filmach/serialach: obsady, ciekawostki, plakaty, podpisy galerii i wszelkie pozostałe. Proszę mi tym nie zawracać głowy.
  2. Jestem już znużony ciągłym czytaniem utyskiwań...
  A) Informacje w źródłach się zmieniają, zdjęcia giną itp. ALE to nie ja przygotowuję zgłoszenie i pomimo długich kolejek, proszę pilnować swoich materiałów, wymaganie ode mnie, że będę uzupełniać dane i szukać źródeł w połowie sprawdzanych kontrybucji jest niepoważne.
  B) Jeżeli wiecie o czymś, bo film widzieliście, czy też z jakiegoś innego powodu macie informacje wykraczające poza źródło... napiszcie o tym w komentarzu. Nie mam daru czytania w myślach. 


 • Zobacz całego bloga
opoi Online
Na filmwebie od:
29 sierpnia 2009
"Byłem przed chwilą w bezkresie! Blask się potykał z mym ciałem... To ja tak złocę się w lesie... Wiedziałem o czymś, wiedziałem!... Lecz motyl mignął... szkarłatnie Pomiędzy mną a modrzewiem... Sny moje, sny przedostatnie!... Już znikły! Znowu nic nie wiem... Pobiegnę w chabry nieznane, W kąkolu całą dal zmieszczę! I umrę i zmartwychstanę - I będę wiedział raz jeszcze!..." "bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart") więcej