PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621683}

Sacred 2: Władca smoków

Sacred 2: Ice & Blood
7,3 169
ocen
7,3 10 1 169
Sacred 2: Władca smoków
powrót do forum gry Sacred 2: Władca smoków

srodze się zawiodłem na tej grze. pierwsza część o100% lepsza...

użytkownik usunięty
furror81

Opisz w szczegółach czym się różni od jedynki. Ma 20 gb i nie wiem czy zainstalować...

ocenił(a) grę na 6

cześć. sory że tak późno. Na początek postacie są bardzo małe nie tak jak w cz.1 Ogląda się je z dalekiej perspektywy. Graj może i jest kolorowa ale nie ma takiej fabuły jak w cz. 1 tam bardziej zżywało się z bohaterami. interfejs jest problematyczny, drzewko rozwoju postaci pozostawia wiele do żzyczenia, mapa świata wygląda jak puzle. Nie powiem Ci zbyt wiele bo grę zainstalowałem około 1,5 roku temu i po dosłownie godzinie mordęgi odinstalowałem tak że nie pamiętam już szczegółów ... męczy a nie bawi jak w przypadku cz.1 . uwierz mi uwielbiam rpg a tu totalna klapa... brak klimatu... najlepiej jeśli sprawdzisz sam może przypadnie ci do gustu ale ja osobiście żałuję wydanej kasy...

użytkownik usunięty
furror81

Dzięki za odpowiedź. Widzę że jest tak samo jak z Oblivionem po Morrowindzie: brak fabuły, okno ekwipażu nieczytelne, mapa świata z kompasem, i męczy a nie wciąga, też brak klimatu. I też żałowałem wydanego szmalu.

użytkownik usunięty
furror81

Przy okazji monitor piszczy cały czas przy grze. Istnieje szansa na zmianę rozdzielczości?

ocenił(a) grę na 6

nie mam pojęcia bo jak już wspominałem w grę grałem przeszło rok temu i to bardzo krótko tak więc nie pamiętam... :/

użytkownik usunięty
furror81

chodzi o jedynkę

użytkownik usunięty
furror81

W jedynce każą znaleźć w bibliotece księgę z Sakkary gdzie jest? Nie ma w żadnej skrzyni

ocenił(a) grę na 9
furror81

jak oddalisz kółkiem myszki widok to w jedynce też są małe, normalnie argumentacja na poziomie piaskownicy, fabuła i tu i tu jest tak samo słabo przedstawiona więc kolejny argument do kosza, drzewko rozwoju akurat pozwala na więcej niż w pierwszej części, sterowanie jest banalnie proste, mapa puzzle? nie wiem o czym mówisz człowieku, jest po prostu ogromna ale przejrzysta. humoru również nie brak a nawet jest go więcej niż w pierwszej części i na samym początku już się rzuca w oczy, widocznie nie umiesz go znaleźć. następnym razem to albo dobrze poznaj grę i coś o niej pisz albo nie pisz wcale jeśli nie umiesz nawet ocenić tego z czym masz styczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones