PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607313}
8,1 6 435
ocen
8,1 10 1 6435
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Nie wiem dlaczego ale od dziecka bardzo lubię tworzyć i wymyślać postacie i historyjki. Dlatego też Jedi Academy to gra stworzona dla mnie. Wielka frajdę sprawia mi jak mogę sobie stworzyć swojego bohatera, stworzyć jego miecz, dodać moce jakie chce i decydować czy pozostanie po jasnej stronie czy też przejdzie na ciemną. Potrafię tą grę przechodzić 2-3 razy pod rząd, właśnie ze względu na to, że mogę przechodzić ją za każdym razem inną postacią z innym mieczem. No i sama walka mieczem świetlnym - poezja. Różne salta, akrobacje, cios krytyczny - bardzo mi się to podoba. Szkoda tylko, ze nie ma czegoś takiego jak chociażby w starszym o 5 lat Mysteries of the Sith gdzie można było kończyny odcinać. Ale mimo wszystko jest super. No w połowie gry możemy też zdecydować się na podwójny lub dwa miecze. Dodatkowo wybrać też można charakterystykę miecza - wolny ale zadający potężne ciosy lub szybki ale zadający minimalne obrażenia. Sama fabuła jest zwykła - jakiś mroczny "gang" do rozbicia, gra bardziej stawia na zwykłe życie Jedi czyli wykonywanie misji i ogólny rozwój naszego bohatera. Wszystkie misje mi się podobały, zawsze dobrze się bawię grając w tą grę. Uwielbiam przykładowo przechodzić na ciemną stronę mocy bo wtedy mam dwa razy więcej przeciwników do załatwienia. Mogę się poczuć jak Anakin Skywalker :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones