PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608619}
8,6 9 186
ocen
8,6 10 1 9186
StarCraft
powrót do forum gry StarCraft
ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Jako rodowity homo sapiens, faworyzuję Terran, ale stając ponad tym względem, to... każdą!

BEATAiDAMIAN

Trudno powiedzieć, Zergów uwielbiam za ich paskudną powierzchowność, no i pewnie za ciekawy system produkcji wojska, opierający się na larwach (fajnie patrzeć, jak wykluwają się poszczególne monstra :D). Niemniej jednak coraz częściej przyłapuję się na tym, że rozpoczynając jakąś rozgrywkę wybieram randomowe przydzielanie rasy, każda jest na swój sposób urokliwa, heh.

ocenił(a) grę na 8
BEATAiDAMIAN

Protossów-są najbardziej futurystyczni :)

ocenił(a) grę na 10
perry23

Nie lubię grać Zergami bo ich strategia to w kupie siła i ciężko kontrolować kilka grup w skoordynowanym ataku,choć oczywiście mają wiele fajnych jednostek. Terran lubię za niewidzialne myśliwce i miażdżące czołgi oblężnicze,które o ile tylko mają obstawę trudno zatrzymać,fajnie że można naprawiać jednostki. Najbardziej chyba pokochałem Protossów za specyficzny klimat bycia,wypowiedzi pełne patriotyzmu i honoru. Jednostki powstają wolno ale gdy już... wszystkie są świetne;sami Zealoci są zachwycający,a do tego wyśmienici Dark Templarzy i Carriery.

BEATAiDAMIAN

Protosi - gra nimi zmusza do myślenia, są drodzy, trzeba umiejętnie dbać o jednostki - a jak już ilościowo jest na równo z przeciwnikiem, wtedy miażdżą :) Gra nimi powoduje satysfakcję.

Najlepsza strategia w jaką grałem, w odpowiednim momencie nastąpił koniec, czego brakuje wielu innym grom tego typu (nudzą się w pewnym momencie, natoamist Starcraft nie zdążył się znudzić).

ocenił(a) grę na 10
gerald

Protosi do myślenia ?:D Tam robisz 1a2a3a4a i koleś ma GG

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Zergowie. Zalać wroga moim wojskiem XD

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Protossów. Chociaż lubię grać każdą rasą (w końcu są unikatowe!) to do tej mam największy sentyment. Dlaczego? Ze względu na postać Fenixa, uwielbiałem jego pozytywne nastawienie wyrażane w dialogach i tonie głosu osoby go podkładającej.

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Terranie - Marines, no i dla spostrzegawczych pilot transportowca powtarzał kwestie z filmu "Alien's" i miała okularki ja Ferro.

raval87

Zergowie

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Terranie - mistrzowie wojny pozycyjnej. Nie ma lepszej linii defensywy niż czołgi w trybie oblężniczym, pomiędzy bunkrami wypełnionymi w całości Marines, a całość za pasmem min dodatkowo. Do tego Valkirie i doskonałe ulepszenie przeciwlotnicze Goliatów w Brood War, i wybór może być tylko jeden. :)

ocenił(a) grę na 10
Blok11

Rzeczywiście trudno o jednoznaczną decyzje każda rasa jest inna i to kwestia charakteru gracza z którą mu najlepiej.

ocenił(a) grę na 9
BEATAiDAMIAN

nie wiem jak wy, ale ja lubię murzynów

Quinkq

To prawda, ich koszta pracy są wręcz zerowe. a jak wynajdziesz i wyposażysz ich w dzidę to nawet kogoś zadźgają.

BEATAiDAMIAN

Na dobrą sprawę najlepiej mieć protossów, bo nimi można przejąć inne rasy (w broodwar).

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

TERRAN - super klimat, super jednostki (Ghost), (Battlecruiser), (Siege Tank), (Goliath), świetni bohaterowie (Raynor, KERRIGAN!!!, Duke, Stukov, Duran, DuGalle) i najlepsza kampania w historii gier RTS. =D

ach, kocham StarCrafta :)

użytkownik usunięty
BEATAiDAMIAN

Tak normalnie w kampanii czy co, to lubię wszystkie rasy, a jeśli chodzi o na multi, to wyrobiłem sobie szybką grę Zergami, przyzwyczaiłem się od tej rasy.

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

Wiadomo, wszystkie trzy nacje mają swoje plusy i minusy, ale do gustu przypadli mi szczególnie Zergowie. Może dlatego że najszybciej można rozbudować ich armię, a większość jednostek jest dosyć tania jeśli chodzi o koszta produkcji.

ocenił(a) grę na 10
BEATAiDAMIAN

zerg - ich szybkie ataki:) i obrzydliwy styl rozwoju:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones