PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608422}

TDU2

Test Drive Unlimited 2
6,9 1 615
ocen
6,9 10 1 1615
Test Drive Unlimited 2
powrót do forum gry Test Drive Unlimited 2

Gromy lecą na TDU2 na metacritic średni spada sukcesywnie już 66% a recka ign-5.5 się
postarali nie ma co (wersja PC)

f67

Na PS3 też nie jest idealnie. Fakt czasami pojawiają się inni gracze na drogach i można z nimi zagrać ale równie dobrze potrafią wszyscy jednocześnie zniknąć.
Da się grać choć miło przywita się łatkę do gry. :)

kamil_fw

Dobry motyw :> http://forums.testdr­iveunlimited2.com/sh­owthread.php?t=24345 Gra jest ciut­ słabsza od jedynki­ i podstawowa jej­ wada to model­ jazdy. Teraz­ nabyłem Mustanga -­ zarzucą mu dupą­ strasznie, traci­ przyczepność, koła­ buksują :// Na­ prawdę jeździ się­ gorzej Mimo to­ gra wciąga. Podoba­ mi się to­ zdobywanie prawa­ jazdy w różnych­ kategoriach ale­ kurde te "simsy"­ tutaj na prawdę są­ nie potrzebne ://­ Jadę sobie i nagle­ wyskakuje mi monit,­ że zlokalizowano­ fryzjera hehe k$%wa­ tego mi trzeba było­ w samochodówce :D­ Na razie po 2h­ grania daje 5 może­ 6/10 zobaczymy jak­ dalej się będzie­ grało. Optymaliz­acja taka se.­ Wszystko "high"­ @1920x1080 przy AA­ x2 40-50­ klatek Jak dam­ większy AA już mamy­ znaczny FPS drop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones