PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608422}

TDU2

Test Drive Unlimited 2
6,9 1 615
ocen
6,9 10 1 1615
Test Drive Unlimited 2
powrót do forum gry Test Drive Unlimited 2

... fajne mapy i.... i tyle. Reszta to całkowicie pierwsza część.

ocenił(a) grę na 10
RoiseL

jeepy to co są zamiast motorów z jedynki XD

ocenił(a) grę na 9
RoiseL

no bez przesady, masz nowe samochody, nową fizykę jazdy (gorszą niż w jedynce), nowe brzmienie aut, cykl dnia i nocy, deszcz, mgły, burze zachmurzenie, rażące słońce, możesz się poruszać awatarem po swoich nieruchomościach, w salonach, sklepach, masz fabułę, i inne, wszystko to czego nie było w pierwszej części....tak w ogóle to grałeś? ;p

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

chyba gostku nie grał :(

ocenił(a) grę na 5
Niszczyciel2000

Ibiza, tak? Słoneczna Korona, tak?
Przez kilkanaście godzin jazdy bo Ibizie może przez godzinkę jeździłem NIE po kałużach. A tak to deszcz napier**** ile wlezie, zupełnie jakby to była północna Brytania. Owszem, jest sporo nowości w porównaniu z jedynką, ale łaski wielkiej nie zrobili. Grafika średnia, a fizyka jazdy to już jest w ogóle niezłą zwała :D
Na innych ustawieniach niż ekstremalne to się nawet nie opłaca próbować, terenówką bierzesz zakręty jakby to była wanna na kołach. Ale jest jeden plus- sześciolatek spokojnie może w to grać i nawet mu wychodzi :)

ocenił(a) grę na 10
KlakierGT

czemu tak niska notka ?
heh koleś masz powalające teksty ;p

ocenił(a) grę na 9
KlakierGT

co do pogody, to zależy jak ustawisz grę, miałem na początku tak, że nie mogłem ukończyć misji ze zdjęciami na hawaii bo w ogóle deszczu nie było; grafika jest genialna, masz średniego kompa w takim razie; co do fizyki jazdy mogę się po części zgodzić, ale to kwestia przyzwyczajenia i zależy od wózka którym się bawisz.. no i oczywiście, tak - to gra, ale w grze jak w życiu, też trzeba myśleć, nie tylko gaz się liczy, proponuję spróbować używać też innych klawiszy, wyniki zaskoczą,

pozdro

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

popieram cię _aLEXander_

ocenił(a) grę na 5
Niszczyciel2000

Tak tylko podpowiem, że może jakiegoś bardzo wypasionego sprzętu nie posiadam, ale wystarcza żeby śmigała płynnie na maksymalnych ustawieniach- więc nie jest średni raczej.
Nie wiem czy ktoś się w mojej wypowiedzi doszukał, ale gram na zawodowcu żeby jakieś wyzwania mi ta jazda sprawiała. A nadal mam w pamięci jak się czasem trzeba było w "jedynce" namordować przy trudniejszych ustawieniach, więc fizykę jazdy z TDU2 oceniam jako marną.
Ten wątek wam zostawiam i więcej się nie wypowiadam

ocenił(a) grę na 9
KlakierGT

czy wypasiony to nie wiem, używam go głównie do obróbki grafiki hd :p
no na poziomie zawodowiec to oczywiste, nie ma frajdy gdy komputer steruje za ciebie; w jedynce to rzeczywiscie trzeba było się namordować na poziomie hardcore, biorąc po uwagę, że grałem i gram za pomocą klawiatury ;)

ja również zostawiam ten wątek dla innych, zostało powiedziane, aż nadto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones