PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608422}

TDU2

Test Drive Unlimited 2
6,9 1 615
ocen
6,9 10 1 1615
Test Drive Unlimited 2
powrót do forum gry Test Drive Unlimited 2

czy ktoś się orientuje czy w niedalekiej przyszłości wyjdą jakieś nowe dodatki (samochody); od czasu exploration pack nie ma żadnych nowych wiadomości.. no prócz tego, że eden games ma jakieś problemy, bodajże finansowe

większość aut powoli się nudzi, po kilka tys. km na kilku- kilkunastu wozach... no i brak motocykli.. szkoda..



pozdrawiam fanów tdu

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

a wiesz na co taki dodatek ?
i kiedy wyszedł bo ja na sieci nie mogę znaleźć

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

wpisz w google 'exploration pack', coś powinno się wyświetlić, poszukaj też na chomiku lub stronie exsite pl

przede wszystkim dodatek ten dodaje dwa nowe auta, nowe misje, poprawia co nie co działanie samej gry, np. prowadzenie w widoku z kokpitu
wyszedł jakiś spory czas temu... :)

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

ale jest offline ?
bo ja neta nie mam jak zobaczyłem jakie są ulepszenia to mi się odechciało grać w normalną wersję

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

jest, normalnie wszystko instalujesz i tyle, ja gram chwilowo na nie oryginalnej wersji bo mnie nie stać zeby kupić :)

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

ale na xboxa 360

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

jeśli jest tak jak mówiłem to twórców należałoby za jaja powiesić !!!!

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

na konsolach się nie wyznaje, jestem 100% pecetowcem

16 sierpnia wyszedł exploration pack na x-box 360, myślę, że z instalacją nie powinno być problemu, ludzie od dawna udostępniają gry na konsole w sieci ( i jakoś to wszystko chodzi) więc dodatki powinny też bezproblemowo działać.

trzeba po prostu znaleźć wersję dodatku na x box
to tyle..

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

i jesteś pewien że można ją normalnie na xboxie 360 zainstalować ?
bo ja na forach czytałem że jest od razu w grze i że trzeba aktywować przez internet :(

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

pewien nie jestem, ale skoro trzeba aktywować, to podłącz się gdziekolwiek, jakkolwiek i aktywuj, ja na twoim miejscu przerzuciłbym się na peceta, żadnych problemów, niczego nie brakuje (w tym przypadku gra w wersji na x-box'a ma braki w formie kilku samochodów) no rzecz jasna o wiele lepsza grafika, i wiele, wiele innych (jeden minus to poskładanie sobie genialnego peceta kosztuje kilka razy więcej od konsoli....

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

no właśnie dla kogoś kto nie ma kasy to problem że też te ch... z microsoftu
wymyślają se aktywacje pierdy i sraczki :)
jak dla mnie głupota
a bez dodatku to w zasadzie nie da się grać bo masakryczne błędy są w grze :(
dlaczego nie mogli wydać tego dodatku na osobnej płycie i zrobić offline ?
tak jak np. gta firmy ROCKSTAR oni to zrobili dwa dodatki na osobnej płycie i dzięki temu gracze bez neta też se mogą pogierczyć :)

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

trzeba jeszcze pamiętać, że tdu 2 to głównie wyścigi online, w singleplayer masz tam niewiele do roboty, chyba że masz, tak jak ja, bujną wyobraźnię.. ;)

odkąd mam wszystko co mi przeszkadzało po blokowane przez antywirusa to narzekania na microsoft się skończyły, jade na tym samym systemie od 8 lat i jest spoko..

miałem na myśli raczej sprzęt, nowa grafa ok. 800 zł, dźwięk ok. 200 zł(ja raczej tego nie potrzebuje, mam profesjonalny wzmacniacz i w miarę dobre głośniki), monitor ok. 1000 zł procek ok. 500-600 zł porządny zestaw klawiatura i mysz ok 200-250 zł, mysz musi być symetryczna, jestem leworęczny, większość myszy to jakieś wybujałe maszyny dla praworęcznych lub leworęcznych używających sprzętu prawą ręką... :( może jakaś kierownica, ale porządną trudno dostać...

za dodatki gta IV trzeba było zapłacić ok 100 zł, to raczej nie dla mnie... :p

błędy w grach są i zawsze będą, nadal jest dużo niedopracowań w tdu 1 :p ale po ponad 3 latach stażu to już raczej nie przeszkadza, wiadomo jak unikać tych błędów, co najważniejsze przyzwyczaić się do nich....

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

taa
chlip a ci co nie nie mają neta mogą se tylko pomarzyć o graniu bez błędów
chwila co ja gadam ja mam neta tyle że nie wiem jak podłączyć do konsoli...

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

zależy jakiego masz neta? (operator) to ci na szybko powiem ja mam w aster tj, kablówka stałe łącze..., pytanie jest czy każdy x box łączy się z netem, na tym się nie znam, na pewno powinno być coś w instrukcji obsługi konsoli,

ludzie piszą, że najlepiej podłączyć modem do x box'a ( co się znaczy że albo konsola albo pc)
lub poprzez router, powinieneś mieć jakieś kable w zestawie..

albo zadaj bezpośrednie pytanie w google, np. "jak podłączyć x-boxa do netu"
trochę informacji znajdziesz..

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

kiedyś miałem neostradę a teraz to sam nie wiem niestety :(

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

http://www.polskilive.pl/poradniki/konfiguracja-sieci

tutaj masz co nie co na ten temat, osobiście ci się w tym temacie nie wypowiem, nie wiem jakie ma wejścia i wyjścia x'box

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

no w tym problem ech mam za mało forsy bo gdybym miał jej dużo kupiłbym se lapka nowoczesnego bym miał wszystkie najnowsze gry i czad
a tak niestety trzeba się zadowolić marną wersją konsolową ...
ech gdybym chociaż mógł mieć neta na konsoli ;p

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

ja tam z reguły nie używam laptopów do gier, nawet tych wybujałych,... poza tym nie ma to jak grać na dużym ekranie :) z tego co mi się wydaje to laptopy mają max jakieś 18-19 cali.. a to mało *) za cenę odjazdowego 'lapka' można kupić, co najważniejsze dobrą grafę, procek i duży monitor i powinno zostać na flaszkę :)

nadal nie udało się podłączyć xboxa do neta?

ocenił(a) grę na 10
_aLEXander_

podłączył bym go gdyby nie jeden szkopuł do którego się nie zamierzam przyznawać ;p

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

git, nie wnikam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones