PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 962
oceny
8,4 10 1 8962
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

....ta gra jest taka krótka ;(

Serio chciałoby się już dostać w łapy cały 2 sezon (by był 4x dłuższy :P ). A z tego co tu piszecie to
nawet nie wiadomo czy takowy powstanie :(

ZeneQr

Czy ja wiem, czy taka krótka. To jakieś 8 godzin gry, licząc wszystkie epizody. Może nieco więcej. Czyli jakby nie patrzeć, to długość serialu z ośmioma odcinkami. Na drugi sezon, jeśli kiedyś w ogóle ma się pojawić, trzeba będzie długo poczekać, bo nie wiadomo jak potoczą się losy kolejnych, nadchodzących produkcji Telltale - "Tales from the Borderlands" i "Gry o Tron". Szczególnie tej drugiej, która może się okazać ich najbardziej kasowym wydawnictwem, które zechcą kontynuować, jak serię The Walking Dead, przez kolejne lata.

_wilczur_

Dla mnie zbyt krótka :)

Nooo z kolejnymi sezonami nie wiadomo, obawiam się o poziom ich produkcji, WD już było krótsze i gorsze od pierwszego sezonu, a teraz jeżeli liczyć wilka to mają na głowie 4 serie. A i jest tak jak napisałeś o Grze o Tron, to może okazać się hitem, i biorąc pod uwagę obecną popularność tego uniwersum, będą lansować najbardziej właśnie Gre.... Niestety jestem pesymistom dlatego też nie podoba mi sie to co TT robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones