PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739049}
9,5 28 211
ocen
9,5 10 1 28211
Wiedźmin 3: Dziki Gon Serca z kamienia
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Arcydzieło

ocenił(a) grę na 10

Redzi przyłożyli się do tego dodatku niesamowicie. Już sam fakt, że postanowili wydać dodatek z taliami kart do gwinta, które są notabene genialnie zrobione o tym świadczy. Nie żałuję ani trochę, że zainwestowałam w edycję kolekcjonerską.

Wracając do gry... "Serce" urzekło mnie od razu. Dodatek owiany niebanalną tajemnicą sprawił, że nie chciało się odejść od komputera, tylko po prostu musiałam się dowiedzieć co było dalej.

Nawiązania do polskiej literatury... "trza mieć buty na weselu", nadają tej grze specjalny, niepowtarzalny klimat. Także społeczność szlachecka jest tutaj świetnie przedstawiona z Olgierdem na czele, który notabene wyglądem przypomina Sienkiewiczowskiego Kmicica, i dokładnie tak, jak on, przechodzi głęboką przemianę.

Urzekł mnie także zagadkowy Gaunter o'Dim, genialny dubbing, cała postać tak masakrycznie tajemnicza.

Strasznie podobały mi się filmowe wstawki, gdy Ewald Borsody opowiadał o swoich kandydatach do włamania oraz dubbing i zmieniająca się twarz Geralta na weselu, w zależności czy był opętany przez ducha, czy też nie.

Nie brakuje także nowych kupców z odległego Koviru, jednak jak usłyszałam od zaklinacza, że zajmuje się układaniem run w słowa, na myśl od razu przyszedł mi Skyrim, i już się bałam, że będzie to coś podobnego, ale na szczęście moje wątpliwości zostały rozwiane:D

Pojawiła się także "nowa" postać, mianowicie Shani, która dała mi nadzieję na to, że Geralt jednak nie będzie samotny po zrobieniu w konia Triss i Yennefer:D

Reasumując, daję zasłużone 10/10, polecam każdemu. I tylko czekam na drugi już dodatek, który zakupię z pewnością (ahh, i jeszcze te talie go Gwinta) :)

ocenił(a) grę na 10
Karo_1996

Genialny dodatek ze świetną piosenką przewodnią
https://www.youtube.com/watch?v=S8DIsajMCaM

Karo_1996

Ja pierdziele, jak widzę to nikt nie ocenia tego na np. 7, są tylko dwie skrajności. Albo dajesz 1,2/10, albo 9,10/10.

ocenił(a) grę na 10
Karo_1996

Wiem że stary post, ale runy w słowa to raczej Diablo 2

ocenił(a) grę na 10
Karo_1996

A propos Shani. U mnie Geralt miał ostatni wolny numerek, po czym tak się złożyło, że skończyłem grę i został na "zawsze"z Yen, z dala od polityki i wielkiego świata, czyli raczej już nie powinien szukać zdrad. Tylko jedno mnie zastanawia: o ile kojarzę, Shani zmarła w Wyzimie, wedle Sapkowskiego, w którymś tam roku. Coś takiego było w pięcioksięgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones