Zupełnie jak miłość

(2005)

A Lot Like Love

0 0 FILM 110687
Zupełnie jak miłość (2005)
http://www.filmweb.pl/Zupelnie.Jak.Milosc/userRecommends
1 godz. 47 min.
ocena społeczności: dobry
7,2/10
36.912 głosów
 • 1472. w rankingu światowym
 • 6.552 osoby chcą zobaczyć ten film

Oliver poznaje Emily podczas lotu samolotem z Los Angeles do Nowego Jorku. Przez następne siedem lat ich drogi wielokrotnie się krzyżują.

Zupełnie jak miłość (2005)

zdjęcia

(37)

Coś dla optymistów

autor: Aleksandra Salwa

"Zupełnie jak miłość" to film dla optymistów. Pesymiści nigdy nie uwierzą, że przelotne bzykanko w samolocie i to na trasie krajowej, może przerodzić się w przyjaźń i ,konsekwentnie, w miłość. A taka jest właśnie historia Oliviera i Emily. Poznają się na lotnisku. Olivier właśnie skończył naukę w liceum i zastanawia się nad przyszłością. Emily zerwała z chłopakiem, undergroudowym muzykiem i też myśli, co dalej. Po wspólnym locie rozstają się. Każdy idzie w swoim kierunku. Ale los styka ich ze sobą jeszcze kilka razy. Mijają lata. Oliver ... czytaj dalej

obsada

(85) +
zobacz pełną obsadę
TODO javascript'em pokazac dla uprawnienia user.management

"Zupełnie jak miłość" to romantyczna komedia o przeznaczeniu, relacjach i cienkiej linii pomiędzy szansą na przyjaźń a "żyli długo i szczęśliwie". Film ten opowiada o znajomości Oliviera (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet), którzy spotykają się w samolocie z Los Angeles do Nowego Jorku. Spotykają się później po siedmiu latach. Tocząc walkę z różnymi partnerami, karierami, rozstaniami - zamieniają się ze zwykłych przyjaciół w zaufanych przyjaciół, którzy mogą powiedzieć sobie wszystko. Szukając miłości i związku, który nie doprowadzi do tragedii, Emily i Olivier zaczynają rozumieć, że tak naprawdę to co jest między nimi, jest zupełnie jak miłość.

pozostałe informacje

muzyka:
Alex Wurman
zdjęcia:
John de Borman
dystrybucja:
Forum Film Poland Sp. z o.o.
studio:
 • Touchstone Pictures (
  • przedstawia
  )
 • Beacon Pictures
 • Kevin Messick Productions
więcej
inne tytuły:
(więcej...)
 • W scenie kiedy Oliver (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) są w restauracji i oblewają się wodą, bluzka Olivera jest mokra, a w następnym ujęciu już sucha.
 • W scenie, gdy Oliver ma rozlane wino na bluzce i idzie do toalety w samolocie, a także z niej wraca, plama zmienia położenie.
 • Kiedy Oliver (Kutcher) i Emily (Peet) są w restauracji, napój w szklankach znika. Na początku jest pełna szklanka, a potem pusta. Później jest pełna i do połowy pełna. Dzieje się tak przez dwa ujęcia.

Coś nowego, coś starego

80%
autor: Paulos84

O sukcesie komedii romantycznej decyduje przede wszystkim obsada. Tak przynajmniej zawsze mi się wydawało. ... czytaj dalej

dyskusja

(217 tematów)
tytułautorpostyostatnio pisał

Cudowny film

Za kazdym razem ,gdy ogladam ten film tęsknie za tym co kiedys straciłem ,a nie doceniałem. Miałem to w garści ,ale los wówczas ... czytaj dalej
1

Film otworzył mi oczy... Popełniłam ogromny błąd :(

Miałam bardoz podobną sytuację. Poznałam faceta, miłość dosłownie od pierwszego wejrzenia, ... czytaj dalej
46

3/10

wytrwałam 25 min. słaby :(, szkoda.
kasia_123 kasia_123
ocena: 3
6

8/10

Bardzo podobała mi się ta komedia. Niebanalna, zabawna, urocza. Pomysł na film jest świetny! Polecam ;)
0
 

Nieścisłość

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
6
Zobacz wiecej tematow

Dowiedz się więcej o

WTF:false,ads:true