A Lot Like Love

Oliver poznaje Emily podczas lotu samolotem z Los Angeles do Nowego Jorku. Przez następne siedem lat ich drogi wielokrotnie się krzyżują.

Coś dla optymistów

autor: Aleksandra Salwa

"Zupełnie jak miłość" to film dla optymistów. Pesymiści nigdy nie uwierzą, że przelotne bzykanko w samolocie i to na trasie krajowej, może przerodzić się w przyjaźń i ,konsekwentnie, w miłość. A taka jest właśnie historia Oliviera i Emily. Poznają ... czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 43%
pokaż:
 
Ashton Kutcher Ashton Kutcherjako:Oliver Geary
Ashton Kutcher jako Oliver Geary
Amanda Peet Amanda Peetjako:Emily Friehl
Amanda Peet jako Emily Friehl
Kathryn Hahn Kathryn Hahnjako:Michelle
Kathryn Hahn jako Michelle
Kal Penn Kal Pennjako:Jeeter
Kal Penn jako Jeeter
Ali Larter Ali Larterjako:Gina
Taryn Manning Taryn Manningjako:Ellen Geary
Taryn Manning jako Ellen Geary
Gabriel Mann Gabriel Mannjako:Peter
Jeremy Sisto Jeremy Sistojako:Ben
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Amanda Peet jako Emily Friehl
Amanda Peet jako Emily Friehl
8,3 212 głosów
Ashton Kutcher jako Oliver Geary
Ashton Kutcher jako Oliver Geary
7,8 235 głosów
Kathryn Hahn jako Michelle
Kathryn Hahn jako Michelle
7,2 76 głosów
Taryn Manning jako Ellen Geary
Taryn Manning jako Ellen Geary
7,0 48 głosów
Kal Penn jako Jeeter
Kal Penn jako Jeeter
6,9 62 głosy
Ali Larter
rola: Gina
6,6 51 głosów

Ludziom bardzo często jest trudno uwierzyć w coś tak pozornie niemożliwego, jak miłość od pierwszego wejrzenia. Nawet w tej komedii romantycznej więź między dwojgiem ludzi musi przetrwać próbę czasu. Oliver (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) spotkali się na lotnisku w Los Angeles i wspólnie przeżyli wspaniały lot do Nowego Jorku. Wtedy nie uświadomili sobie, że ich spotkanie jest wielkim darem od losu i że powinni być razem. Zrozumienie tego faktu będzie poprzedzone bolesnymi doświadczeniami i nieudanymi związkami. Obojgu wydaje się, że nie da się spotkać tej jedynej osoby w życiu, z którą można spędzić resztę życia. Po prostu w ich wypadku zdrowy rozsądek zagłusza bicie serca. Kolejne spotkania głównych bohaterów nie zawsze będą miały miejsce w odpowiednich dlań momentach. Na początku to Oliver myśli o przyszłości, a Emily żyje dniem dzisiejszym. Później on rozkręca jakiś interes, a ona - bezrobotna, obraca się w kręgach różnych znajomych. Wreszcie to ona robi karierę, a on... wpada w finansowe tarapaty. 

 • O sukcesie komedii romantycznej decyduje przede wszystkim obsada. Tak przynajmniej zawsze mi się wydawało. Film „Zupełnie jak miłość” kazał jednak zrewidować moje poglądy na ten temat. Oliver i Emily spotykają się na lotnisku. Są od siebie zupełnie ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 86%

pozostałe informacje o filmie
Zupełnie jak miłość

muzyka:
zdjęcia:
 
oceń twórców
boxoffice:
 • $21 845 719 w USA
 • $21 041 000 poza USA
budżet:
$30 000 000
dystrybucja:
Forum Film Poland Sp. z o.o.
studio:
 • Touchstone Pictures (
  • przedstawia
  )
 • Beacon Pictures
 • Kevin Messick Productions
(więcej...)
inne tytuły:
(więcej...)
 • W scenie kiedy Oliver (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) są w restauracji i oblewają się wodą, bluzka Olivera jest mokra, a w następnym ujęciu już sucha.
 • W scenie, gdy Oliver ma rozlane wino na bluzce i idzie do toalety w samolocie, a także z niej wraca, plama zmienia położenie.
 • Kiedy Oliver (Kutcher) i Emily (Peet) są w restauracji, napój w szklankach znika. Na początku jest pełna szklanka, a potem pusta. Później jest pełna i do połowy pełna. Dzieje się tak przez dwa ujęcia.
zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o