KONKURS

Autopsja Jane Doe

od 5 stycznia 2017 do 18 stycznia 2017
do wygrania: 3 zestawy filmów na DVD.
Już 13 stycznia do polskich kin trafi horror "Autopsja Jane Doe". Jeśli czekacie na tę premierę, powinniście zainteresować się naszym nowym konkursem. Dla zwycięzców zabawy mamy trzy zestawy filmów na DVD, w skład których wchodzą "Piła mechaniczna" oraz "Zbaw mnie ode złego". Nagrody powędrują do szczęśliwców, którzy udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej.


Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu.

To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

(kliknij, aby powiększyć)
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • kaftann
  • Mr.Pink
  • Macabre