KONKURS

Po prostu przyjaźń

od 19 maja 2017 do 1 czerwca 2017
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Po prostu przyjaźń".
Od 5 maja na półkach sklepowych możecie znaleźć wydanie DVD filmu "Po prostu przyjaźń". Produkcja ta jest także nagrodą w naszym konkursie. Szansę na jej zdobycie mają wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa najciekawsze. Nagrody trafią w ręce ich autorów. Zapraszamy do zabawy!

(kliknij, aby powiększyć)

"Po prostu przyjaźń" to wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka , singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc Patryk, serdeczny przyjaciel.

Filip ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela, ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół, jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Alicja_kosmitka
  • Ewelina_K_filmaniak