Szukaj

w katalogu: 460098 filmów, 1091752 ludzi filmu

Średnia ocena: Bardzo dobry

7,69/10

top świat: 814

głosów: 4995

chce zobaczyć ten film : 267 osób

produkcja: Polska gatunek: Dramat obyczajowy

data premiery: 2002-10-18 (Polska) , 2003-01-11 (Świat)

reżyseria Piotr Trzaskalski scenariusz Piotr Trzaskalski , Wojciech Lepianka zdjęcia Krzysztof Ptak (więcej...) muzyka Wojciech Lemański czas trwania: 97 dystrybucja: SPI International Polska Sp. z o.o.

Film - Edi

Edi i Jureczek zarabiają na życie, zbierając na ulicach i śmietnikach dużego miasta złom. Mieszkają razem w starej przeznaczonej do rozbiórki fabryce. Część niewielkich, otrzymanych w ten sposób pieniędzy przepijają w obskurnej knajpie, którą lubią odwiedzać również inni, podobni do niech, zbieracze złomu. Jeden z taki ... więcej

Recenzje - Edi

""Edi" x 2 DVD" "Edi"Piotra Trzaskalskiego, najczęściej nagradzany polski film ubiegłego roku, który reprezentował nasz kraj w oscarowej rywalizacji doczekał się wreszcie specjalnej, 2-płytowej edycji DVD. Jest to już drugie wydanie tego filmu. W czerwcu w sklepach pojawiło się już wydanie jednopłytowe, które jednak przygotowane zosta ... więcej

Tytuł Autor Odpowiedzi Data
Edi - to definicja antyestetyki w kinie - zwykły gnój filmowy Niestety jest to paskudny przykład chorej wyobra...
Posty autora me4u2 16 30 października 2009 11:09
słaby przeciętny film,myslałem ze będzie to cos lepszego po zapowiedziach ..nagradzany film itp itd...bleble ...
Posty autora konrii_2 7 8 października 2009 18:56
Patologia Masakra, jaka w tym filmie jest patologia, całkowite zgorszenie. Obejrzałem 20 minut filmu i dalej j...
Posty autora laraaa2 2 4 października 2009 16:56
Piękny film...9/10 Jakie wam sceny podobały się najbardziej? Mi oczywiście poza głównymi scenami z udziałem Ed...
Posty autora radziej 4 27 września 2009 1:31
FIlm bardzo realistyczny A realia życia niektórych są brutalne. Prostakiem jest ten, kto uważa "Ediego" za fil...
Posty autora akrzynman 0 21 lipca 2009 0:26
zwykła "niezwykła" historia Cóż można napisać o tym filmie historia niejako pisana przez życie o życiu 2prost...
Posty autora dahak22 0 10 kwietnia 2009 13:33
nigdy więcej takich filmów! prosze, niech nie robią takich filmów... myślałem, że mi serce pęknie... PIĘKNY!!!!!!!!!!!
Posty autora wolciu89 5 26 marca 2009 18:41

W sieci od 18 marca 1998 roku, od 20 stycznia 2000 jako pierwszy serwis w Polsce dostępny w WAP. Pobierz logo Filmweb. Marka "Filmweb" oraz slogan "łeb pełen filmów" są własnością Omnigence sp. z o.o. i są chronione prawem autorskim.

Created by agencja interaktywna - artegence.