PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544033}

[Rec] 3: Geneza

[REC]³ Génesis
3,8 29 345
ocen
3,8 10 1 29345
4,0 5
ocen krytyków
[Rec] 3: Geneza
powrót do forum filmu [Rec] 3: Geneza

3/10

użytkownik usunięty

Bieda z nędzą, ten film nie ma nic wspólnego z 1 i 2 poza tytułem. Oby 4 to nadrobiła.

ocenił(a) film na 3

No niestety część czwarta to też raczej rozczarowanie dla fanów serii. Wystawiłem jej nieco wyższą ocenę tylko dlatego , że akcja dzieje się szybko i na poważnie. Nie ma w niej klimatu z pierwszych dwóch części. Zrobili z tej serii film akcji z małym dodatkiem horroru , lecz strasznych scen w nim raczej nie uświadczymy. Odradzam pójście do kina , bo to zwyczajna strata pieniędzy. Mam zamiar obejrzeć trójkę ponownie i porównać , czy na pewno 3 i 5 to oceny zasłużone oceny dla kolejno trzeciej i czwartej odsłony REC dlatego , że ta ostatnia wydaje mi się jakaś taka kompletnie bezpłciowa , a w Genesis przynajmniej było trochę gore.

użytkownik usunięty
DarkAngel93

Dzięki. Na horrory i tak nie chodzę do kina, więc tutaj nie zrobię wyjątku, ale w domu na pewno obejrzę i zobaczę co tam nakombinowali.

ocenił(a) film na 3

No ja w ostatnim miesiącu byłem w kinie trzy razy , ale na REC 4 niestety najbardziej się zawiodłem ( a najdłużej na ten film czekałem ) , dlatego wolałem ostrzec przed ewentualną stratą czasu i pieniędzy :). Dwie pierwsze części były świetne , ale następne już niestety dużo słabsze.

ocenił(a) film na 2
DarkAngel93

no nie gadaj a juz myslałem ze 3 to tylko wpadka

ocenił(a) film na 2

jedno określenie z mojej str. na temat filmu ŻENADA :D

ocenił(a) film na 1

Niestety 4 nie utrzymała pozimu 1 i 2 części szkoda zmarnowali naprawde świetny tytuł.

ocenił(a) film na 2

Dla mnie cały Rec, to jedna z najgorszych serii horrorów wszech czasów. Tylko pierwsza część może zasługuje na 5 oczek, reszta to dwóje i pały. Nie da się tego oglądać.

użytkownik usunięty
Aldirien

1 i 2 mi się bardzo podobały, trójka to nieporozumienie, a 4 jadalna.

Aldirien

Zrób coś dobrego dla tego serwisu i Zmień zdjęcie profilowe

ocenił(a) film na 4

Idealny przykład na to jak zmiana reżysera może spartolić serię... 4 robił pierwotniak, więc spodziewam się czegoś więcej.. Swoją drogą gdybym spodziewał się po 3 komedio-horroru to dałbym mu nwt 5 czy 6! Ale Robię sobie dziś maraton horrorów, nie komedii. Jeszcze tylko czwórka przede mną,, na szczęście to krótkie filmy ;d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
vince25xx

Nie mogę się zgodzić, bo 2 była prawie tak dobra jak 1, natomiast trójki nie ma sensu nawet komentować, 4 nadrabia trochę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nie ma nic wspolnego z 1 i 2, czyli jest juz normalnie krecona? Bo mnie cholernie draznia takie pseudoamatorskie ujecia z niby domowej kamery.

użytkownik usunięty
Krwawa_Orlica

Odrobinę jest kręcone z rąsi, cała reszta już normalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones