PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445353}

[Rec]

6,5 150 070
ocen
6,5 10 1 150070
6,8 16
ocen krytyków
[Rec]
powrót do forum filmu [Rec]

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Widziałem go na YT. Nudziło mi się więc z nudów wpisałem hasło,,Popularne horrory''. Wyświetlił mi się taki filmik z 10 najlepszymi horrorami i jeden z nich mnie zaciekawił. To był REC. Wpisałem tytuł filmu, wyświetliłem go i oglądałem. Na początku było nudno. Pomyślałem sobie: ,,Ale żenada'', ale po około 15 minutach zaczęła się akcja. Wtedy ten film mnie zaskoczył pozytywnie. Myślałem, że ktoś przeżyje. I tak wgl było tam dużo osób uwięzionych w tym budynku, a pod koniec zostało ich tylko 3 (kamerzysta, reporterka i strażak). Nawet nie było scen, w których umierała, np. ta babcia, czy ta Chinka z mężem i dzieckiem. To mnie zaskoczyło. Można było poruszyć swoją wyobraźnię. Na pewno będę oglądać REC2!

użytkownik usunięty
kamil98760

Odradzam.
Pierwsza część jest genialna, druga znacznie gorsza, a trzecia to jakaś pomyłka.

ocenił(a) film na 8

Obejrzałem REC2 i połowę REC3 i jest ok.

użytkownik usunięty
kamil98760

Połowa REC3 i 10? No nieźle.

ocenił(a) film na 8

Tak. Dzisiaj obejrzałem dalszą część. Jutro oglądam REC4.

użytkownik usunięty
kamil98760

Jesteś trollem?
Masz pojęcie, że REC4 jeszcze nie wyszedł?

ocenił(a) film na 8

Nie ma jeszcze? Myślałem że są wszystkie. Ale wpadka xD

ocenił(a) film na 6

Jak dla mnie obie sa conajwyżej niezłe.
Nie lubię tępawaych horrorów bez sensu.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Meh, jedynka sens ma, klimat, absolutnie wszystko. To zwieńczenie hiszpańskiego kina grozy.

ocenił(a) film na 6

Piszesz jakbyś wypowiadał sie w imieniu całej ludzkości...
Przestań wypowiedać się w trzeciej osobie bo to chyba jest jakas choroba psychiczna.
Dla mnie film jest średni i żadne gadanie, że to "zwieńczenie" słabego kina grozy mnie nie przekonuje.
Tak w ogóle to gdzie ty widzisz sens w jedynce? Koleś biegający z kamera bo budynku, który filmuje wszystko do zasranej śmierci i zamiast zostawić kamerę i pomóc innym w obronie przed zarażonymi to robi tylko i wyłącznie coraz śmielsze zbliżenia na twarze mordowanych towarzyszy. Wygląda to tak absurdalnie jakby twórcy postawili na pomysł z "żywą kamerą" po czym w połowie filmu zapomnieli, że operator jest członkiem akcji. Ten koncept leżał już od samego początku i jeśli tak ogromny idiotyzm w scenariuszu Ci nie przeszkadza to już wiem, że gustujesz w nieprzemyślanych i głupawych filmach....

użytkownik usunięty
DeGreZet

Wypowiadam się w pierwszej osobie, przeanalizuj mój tekst ponownie.
Nie unoś się, spokojnie. Czy gdzieś napisałem, iż nie masz prawa do wyrażenia własnej opinii? Czy jesteś takim idiotą, że bez wtrącenia: "to moje zdanie", bierzesz mój wpis jako bezkrytyczny, i niemogący poddać się do oceny?

Mój wpis, to wstęp do dyskusji, odczytałeś go w połowie poprawnie. Tak, jest to zwieńczenie hiszpańskiego kina grozy, cały klimat, który przejawia się w tego typu filmach został tutaj skondensowany i wypchany po brzegi, naprawdę arcydzieło. Nie wiem czy jesteś fanem horrorów, to moglibyśmy rozłożyć na czynniki pierwsze inne filmy Hiszpanów.

Heh, zawsze nabijam się ludzi, którzy muszą mieć w filmach realizm 100%. W Sci-Fi też go szukasz? A może skrytykujesz pierwsze Piątki Trzynastego, przecież one też nie miały sensu, te dzieciaki zachowywały się idiotycznie. Ale musisz wiedzieć, że:
a) to jest film,
b) jest to horror, slashery i tego typu "z pierwszej osoby" nie bierze się na poważnie, one mają straszyć, a nie robiłyby tego, gdyby wszystko było jak w prawdziwym życiu.
Chodziło mi o sens, że fabuła trzyma się kupy, wszystkie wątki, które miały zostać wyjaśnione, to zostały. Nie ma dziur, to rozumiałem poprzez: "ma sens".

Dzięki za wycieczki personalne i ocenę mojej osoby z góry.
"to już wiem, że gustujesz w nieprzemyślanych i głupawych filmach....". Człowieku weź pieprznij sobie w łeb, denerwują mnie tacy ludzie. Ja spokojnie, chcę zacząć dyskusję, a koleś się unosi, jakby pozjadał wszystkie rozumy, i to dodatkowo jeszcze błędnie odczytuje to co piszę, i tworzy nadinterpretacje. Brawo.

ocenił(a) film na 6

Nie unoś się tak synu... To, że ktoś nie zgadza się z twoją opinią nie oznacza od razu, że musisz wyzywać go od idiotów. Jeśli nie potrafisz dyskutować na poziomie to najlepiej wogóle nie dyskutuj.

Uwielbiam Sierociniec, Labirynt Fauna, czy chociażby Oczy Julii. Hiszpańskie kino grozy czy też ogólnie horrory/thrillery nie są mi obce bo naprawdę lubię ten gatunek.
Rec mi się nie podobał bo jest nieumyślnie absurdalny i idiotyczny do tego klimatu chociążby podobnego do innych hiszpańskich horrorów nie spostrzełem, więc nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.

"Tak, jest to zwieńczenie hiszpańskiego kina grozy, cały klimat, który przejawia się w tego typu filmach został tutaj skondensowany i wypchany po brzegi, naprawdę arcydzieło." - Trzecioosobowa herezja

Zawsze nabijam się z ludzi, którzy w słabych flmach próbują szukać drugiego dna.
a) to jest slaby film
B) to jest słaby film

użytkownik usunięty
DeGreZet

"Czy gdzieś napisałem, iż nie masz prawa do wyrażenia własnej opinii? Czy jesteś takim idiotą, że bez wtrącenia: "to moje zdanie", bierzesz mój wpis jako bezkrytyczny, i niemogący poddać się do oceny?".

Przepraszam, ale jesteś idiotą, i udowadniasz, to z każdym kolejnym słowem. Piszę Ci, że możemy dyskutować i moje ocena, nie jest oceną absolutną, a ty wyskakujesz z takim tekstem: "To, że ktoś nie zgadza się z twoją opinią nie oznacza od razu, że musisz wyzywać go od idiotów. Jeśli nie potrafisz dyskutować na poziomie to najlepiej wogóle nie dyskutuj.".
Czy to nie jest idiotyzm? Jeżeli zaprzeczasz temu co napisałem post wyżej? Bo dla mnie jest.

I te synu, to do swojego dziecka, powątpiewam po stylu pisania, żeś ode mnie starszy.

Labirynt Fauna - geniusz, fakt. Tylko, że to nie jest do końca Hiszpański film, Sierociniec i Oczy Julii miały ten klimat, ale nie straszyły. Na przykład moim zdaniem (specjalnie zaznaczam, żebyś znowu nie pisał głupot), był zbyt przekombinowany. Przerost formy nad treścią.

Nie rozumiem tutaj ja czegoś z kolei. Jedziesz po filmie i wyzywasz go od absurdalnego, oraz idiotycznego, a wystawiłeś mu ocenę 6, czyli rozumiem, że dyskutować z tobą nie warto, tak?

" "Tak, jest to zwieńczenie hiszpańskiego kina grozy, cały klimat, który przejawia się w tego typu filmach został tutaj skondensowany i wypchany po brzegi, naprawdę arcydzieło." - Trzecioosobowa herezja"
Raz. Pisałem o poprzednim poście. Dwa, to dalej pierwsza osoba, tylko pisana w domyśle. Oczywiście Panu trzeba napisać słowo: "ja", bądź wyrażenie: "moim zdaniem", bo się jaśnie Pan gubi?

Po pierwsze z tym: "a), b)" - nie śmieszne, po drugie: GDZIE JA SZUKAM W TYM FILMIE DO CHOLERY DRUGIEGO DNA?!
Dlatego jesteś idiotą, sprawdź w słowniku co to słowo oznacza, bo być może uznasz, że strasznie teraz Ciebie obrażam.

Przeczytaj jeszcze raz, może coś dojdzie do tej pustej mózgownicy.

a) to jest film,
b) jest to horror, slashery i tego typu "z pierwszej osoby" nie bierze się na poważnie, one mają straszyć, a nie robiłyby tego, gdyby wszystko było jak w prawdziwym życiu.
Chodziło mi o sens, że fabuła trzyma się kupy, wszystkie wątki, które miały zostać wyjaśnione, to zostały. Nie ma dziur, to rozumiałem poprzez: "ma sens".

Rozumisz chłopie, czy jeszcze prościej mam napisać.
Najpierw naucz się czytać, i weryfikować to co jest napisane, a potem odpisywać i wmawiać ludziom coś czego nie napisali, i coś czego nie uważają.

ocenił(a) film na 6

#rage kid

użytkownik usunięty
DeGreZet

"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu. Ale jedynie - w słowniku." ~ Władysław Grzeszczyk.

Spokojnie, tłumaczę tobie kretynie o co chodzi, bez jakiejkolwiek złości, a ty nie próbujesz nawet wdać się w dyskusję i podać jakiejś sensownej argumentacji.
Stchórzyłeś.

I pisałem, jestem od Ciebie starszy, jestem o tym pewien w 100%, bo inaczej miałbyś całkowicie inny tok rozumowania. To ty pokazałeś, że jesteś jeszcze smarkaczem.

Wygrałem tą "dyskusję". Dziękuję.

ocenił(a) film na 6

Nie wdaję się w dyskusję bo szkoda mi czasu na niewyżytego i nadpobudliwego niedorozwoja.
Żegnam.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Zauważ, kto odpisał do mnie z pretensjami.
Gdyby nie twoja reakcja na mój post, "dyskusja" (bo twoich wypocin nie można tak nazwać) nawet by się nie zaczęła.
Dalej idziesz w bagienko, z którego wyjścia nie ma, ale całe szczęście w internecie nic nie ginie, i ludzie sobie zweryfikują kto miał rację ;)

Żegnam ozięble.

ocenił(a) film na 6

Ale ty się przejmujesz tym co jakieś 5-10 osób przeczyta kiedyś w internecie....
Ja trolluje, więc wychodze na idiotę w oczach idiotów takich jak ty, a ty wychodzisz na nadętego dzieciaka bez dystansu.
Jak wyżej - znajdź sobie życie. ;__;

ocenił(a) film na 6

Ale ty się przejmujesz tym co ktoś kiedyś przeczyta w internecie....
Ja trolluje więc wychodzę na idiotę w oczach idiotów takich jak ty, a ty się denerwujesz i wychodzisz na nadętego kretyna bez dystansu w oczach wszystkich.
Jak wyżej - znajdź sobie życie.

ocenił(a) film na 6

Ale ty się przejmujesz tym co ktoś kiedyś przeczyta w internecie....
Ja trolluje więc wychodzę na idiotę w oczach idiotów takich jak ty, a ty się denerwujesz i wychodzisz na nadętego kretyna bez dystansu w oczach wszystkich.
Jak wyżej - znajdź sobie życie.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Jedyną osobą, która się przejmuje jesteś ty. Wysyłasz wiadomości i wracasz do wątku sprzed miesiąca, o którym ja dawno zapomniałem, i musiałem go na szybko przejrzeć, żeby przypomnieć sobie o co chodzi. Wnioski nasuwają się same.

Nie, nie trollowałeś, być może teraz. Jeżeli naprawdę myślałeś, że to robisz (w co wątpię) to robiłeś to źle, a nawet tragicznie. Tyle.

W którym zdaniu się zdenerwowałem, bo w całym moim "życiu" w internecie nie pamiętam sytuacji, w której bym się tak porządnie zdenerwował, i tutaj to też nie nastąpiło.

Jak mówiłem, dystansu do idiotów nie można mieć, a tym bardziej do idiotów, którzy zasłaniają się trollinigiem (nieudanym, albo wymyślonym). Wystarczyłaby dobrze zaznaczona ironia, bądź sarkazm, żebym zrozumiał, ale nie robiłeś tego, więc pisałeś na serio.

Znalazłem, jak pisałem. To tobie polecam sobie założyć rodzinę, bo odkopujesz stare wątki, i płaczesz, że robiłeś sobie jaja, mistrzostwo.

"Ale ty się przejmujesz tym co ktoś kiedyś przeczyta w internecie...." - Teraz to ty powinieneś.

ocenił(a) film na 6

I znowu XD
20 zdaniowa wypowiedź, której nawet mi się nie chce czytać. Skisłem. XD

użytkownik usunięty
DeGreZet

https://i.chzbgr.com/maxW500/3023663872/h9C4B195B/

użytkownik usunięty
DeGreZet

Polecam ponownie przeczytać to co napisałem, chociaż wróbel, kanarkiem nie umrze.
I tutaj podobnie. Idiota, geniuszem nie umrze.

ocenił(a) film na 6

Przykro mi, ale bredzisz, że aż się dymi. Nie masz chyba nawet pojęcie o czym bo twój umysł nie potrafii pojąć sensu istnienia oraz odrzuca wartości jakie dał nam Elvis....

użytkownik usunięty
DeGreZet

Oj, aleś ty śmieszny trollu.

Zostawiam Ciebie z tą myślą: "Oz­naką in­te­ligen­cji naj­wyższej kla­sy jest zdol­ność do uz­na­wania dwóch prze­ciw­staw­nych idei jednocześnie. ".

No i żegnam, tylko nie odpisuj przypadkiem, bo wyjdziesz na hipokrytę ; ) W końcu zakończyłeś tą wymianę poglądów.

ocenił(a) film na 6

hehe

użytkownik usunięty
DeGreZet

Jeszcze tu wracasz? To dobrze. Widać, iż trafiło coś do Ciebie, być może.

ocenił(a) film na 6

Koleś robie sobie z ciebie jaja od jakichś 5 komentarzy, a ty się nadymasz i tworzysz 20 zdaniowe wypowiedzi. Znajdź sobie realne życie, a może przestaniesz się tak przejmować dyskusiami w internecie....

użytkownik usunięty
DeGreZet

Co za koleś? Chodzi o Ciebie, czy o kogo, bo nie łapię.
Jeżeli zganiasz wszystko na trolling, to wykazujesz teraz taki poziom skrajnej głupoty, że aż strach pomyśleć jak ty funkcjonujesz w społeczeństwie.

"Dla mnie film jest średni i żadne gadanie, że to "zwieńczenie" słabego kina grozy mnie nie przekonuje.
Tak w ogóle to gdzie ty widzisz sens w jedynce? Koleś biegający z kamera bo budynku, który filmuje wszystko do zasranej śmierci i zamiast zostawić kamerę i pomóc innym w obronie przed zarażonymi to robi tylko i wyłącznie coraz śmielsze zbliżenia na twarze mordowanych towarzyszy. Wygląda to tak absurdalnie jakby twórcy postawili na pomysł z "żywą kamerą" po czym w połowie filmu zapomnieli, że operator jest członkiem akcji. Ten koncept leżał już od samego początku i jeśli tak ogromny idiotyzm w scenariuszu Ci nie przeszkadza to już wiem, że gustujesz w nieprzemyślanych i głupawych filmach...."

W żadnym słowie tutaj nie ma przejawu trolla, ale skoro się tym zasłaniasz, to dobrze, widać że zrozumiałeś swój błąd, tylko nie chcesz wyjść za debila. Za późno, niestety.

Tak, bo uwielbiam pisać. Dlatego moje wypowiedzi są długie, czy jest w tym coś dziwnego? Nie przejmuję się dyskusjami w internecie, bardziej przykładam się do nich, nie piszę idiotyzmów, głupot, nie wypowiadam się na forum, jeżeli nie mam o czymś pojęcia. Widać, że internet masz może od jakiś 5 lat, kiedyś on inaczej funkcjonował, i takie dyskusję to było naprawdę świetne zajęcie. Bez wycieczek personalnych, życie mam, bardzo bujne, o to mogę zapewnić. W twoim mniemaniu ktoś kto pisze książki, to już w ogóle tego życia nie posiada? Heh, kolejny kretynizm, albo to trolling. Haha, aleś ty zabawny : )

ocenił(a) film na 6

http://www.miejski.pl/slowo-TL_DR

....
Koleś ewidentnie cie zlewa, a ty dalej piszesz te długie i "inteligentne" wypowiedzi.
Co chcesz osiągnąć? Bo jak narazie robisz z siebie debila.

użytkownik usunięty
Pawlix

"Jedyną osobą, która się przejmuje jesteś ty. Wysyłasz wiadomości i wracasz do wątku sprzed miesiąca, o którym ja dawno zapomniałem, i musiałem go na szybko przejrzeć, żeby przypomnieć sobie o co chodzi. Wnioski nasuwają się same."

Musiał kolegę nasłać, bo sam nie zniósł tego, że się zbłaźnił i zasłonił trollem w ostateczności?
Dzieci, dorośnijcie, błagam was.
Dziękuję za inteligentne wypowiedzi, to mi schlebia, nawet w cudzysłowie.

Nie, debila to on zrobił z siebie, taka prawda.

ocenił(a) film na 6

Nasłać? Po prostu wysłałem znajomemu link jakiego miłego pana spotkałem. xd
Beki ciąg dalszy.

Widzę, ze spora zazdrość, ze ktoś ma znajomych w przeciwieństwie do ciebie, ale w sumie kto by chciał znać takiego typa.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Ha! Czyli trafiłem, jesteś aż tak beznadziejny, że Cię przejrzałem, gratulacje.
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/10/02469014e04a0d364131f7458336b4fb_o riginal.gif?1382088532
Taka reakcja na twój post.

ocenił(a) film na 6

A tak BTW.
Ile trzeba mieć IQ, zeby na polskim forum stworzyć sobie konto z PL w nicku? XD

użytkownik usunięty
DeGreZet

Bo nie mieszkam w Polsce? Może dlatego, i może dlatego, że wszędzie mam taki nick, i mi łatwiej?

ocenił(a) film na 6

- Ile potrzeba cukru, żeby herbata była słodka?
- Może dlatego, że nie mam twarzy.

DeGreZet

Ja tu tylko widzę, że Pablowsky odpowiedział Ci z sensem wyjaśniając wszystko, a ty się powtarzasz próbując bronić dupę chociaż i tak jesteś po uszy w gównie w tej dyskusji.

ocenił(a) film na 6
OpiekaczSG

Faktycznie.
Zniszczył mi życie swoimi niesamowitymi argumentami.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Mogę jakoś ustawić, żeby mi powiadomienia nie przychodziły od twej "zacnej" persony, bo strasznie to irytujące, gdy widzę ten głupi avatar, któryś raz z rzędu.

ocenił(a) film na 6

A co przychodzą Ci na multi konto czy czegoś nie rozumiem?

użytkownik usunięty
DeGreZet

Księżyc

ocenił(a) film na 6

Polecam znaleśc sobie życie i przestać przejmować się tym, ze ktoś ciśnie cie na argumenty w dyskusji internetowej.
Jeśli pomogłem to daj łapkę w góre.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Zobacz, kto mi pierwszy odpisał, i wmawia mi, że mnie "zlewał"
"Spieprzaj dziadu".
P.S. Nie odpisuj już, serio.

ocenił(a) film na 6

No ty sobie pierwszy odpisałeś..
Czego chcesz?

użytkownik usunięty
DeGreZet

"Piszesz jakbyś wypowiadał sie w imieniu całej ludzkości...
Przestań wypowiedać się w trzeciej osobie bo to chyba jest jakas choroba psychiczna.
Dla mnie film jest średni i żadne gadanie, że to "zwieńczenie" słabego kina grozy mnie nie przekonuje.
Tak w ogóle to gdzie ty widzisz sens w jedynce? Koleś biegający z kamera bo budynku, który filmuje wszystko do zasranej śmierci i zamiast zostawić kamerę i pomóc innym w obronie przed zarażonymi to robi tylko i wyłącznie coraz śmielsze zbliżenia na twarze mordowanych towarzyszy. Wygląda to tak absurdalnie jakby twórcy postawili na pomysł z "żywą kamerą" po czym w połowie filmu zapomnieli, że operator jest członkiem akcji. Ten koncept leżał już od samego początku i jeśli tak ogromny idiotyzm w scenariuszu Ci nie przeszkadza to już wiem, że gustujesz w nieprzemyślanych i głupawych filmach...."

Podobno, to ja piszę 20-zdaniowe wypracowania, i nie mam życia, ehh, co za pieprznięty dzieciak. Pierwsza osoba, która mam realnie chęć zablokować. Meh.

ocenił(a) film na 6

"Koleś robie sobie z ciebie jaja od jakichś 5 komentarzy,"
"5 komentarzy"

"5 komentarzy"
"5 komentarzy"


"5 komentarzy"5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy5 komentarzy

użytkownik usunięty
DeGreZet

Do momentu zakończenia "dyskusji" wysłałeś 4, z czego 3 na serio.
Pozdrawiam.

Do momentu zakończenia "dyskusji" wysłałeś 4, z czego 3 na serio.
Pozdrawiam.

Do momentu zakończenia "dyskusji" wysłałeś 4, z czego 3 na serio.
Pozdrawiam.

Do momentu zakończenia "dyskusji" wysłałeś 4, z czego 3 na serio.
Pozdrawiam.

Do momentu zakończenia "dyskusji" wysłałeś 4, z czego 3 na serio.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6

przyjmuje twoje przeprosiny i nie gniewam się, ale nie pisz juz do mnie.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Pablowsky_PL
ocena: 9
11 minut temu
Zobacz, kto mi pierwszy odpisał, i wmawia mi, że mnie "zlewał"
"Spieprzaj dziadu".
P.S. Nie odpisuj już, serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones