PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445353}

[Rec]

6,5 150 070
ocen
6,5 10 1 150070
6,8 16
ocen krytyków
[Rec]
powrót do forum filmu [Rec]

Przeżyliśmy nawiedzony las w "Blair Witch Project", przeżyliśmy zniszczenie Statui Wolności w "Projekt: Monster". Nadszedł czas na zombie biegające po mrocznej, hiszpańskiej kamienicy.

Napiszę wprost - film nie jest żadną rewolucją, ba!, można powiedzieć, że mam do czynienia ze jest to swoisty remake "Blair Witch Project". Nie rozumiem więc komentarzy osób piszących o przełomie w kinie grozy - "[REC]" zdecydowanie takim przełomem nie jest. Nie jest to jednak film, który zasługuje na najniższe oceny, gdyż został nieźle nakręcony, nienajgorzej zagrany i posiada ciekawy - przynajmniej dla mnie - klimat.
Niestety, twórcy musieli przedobrzyć dlatego przyparwili swój obraz o kilka absurdów - takich jak metroseksualny zombie w samej bieliźnie, którego możemy podziwiać w ostatniej scenie.

Moja ocena: 5/10

ocenił(a) film na 6
numitor

Z pewnością zmienisz zdanie, gdy obejrzysz pozostałe części - to jest film przełomowy, ba!, można powiedzieć, że inne filmy stanowią teraz jego remake.
moja ocena Twojej recenzji: 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones