PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445353}

[Rec]

6,5 150 057
ocen
6,5 10 1 150057
6,8 16
ocen krytyków
[Rec]
powrót do forum filmu [Rec]

Co taka niska ocena?

użytkownik usunięty

Przecież to arcydzieło horroru, o to chodzi właśnie w horrorach, musi być prawdziwie, i tak jak tutaj świetny pomysł na film. Drugim filmem który mogę polecić w kategorii świetnych horrorów to tylko Blair Witch.
Nie rozumiem czemu ma to tak niską ocenę a zmierzchy czy inne romansidła nazywane horrorami mają nawet wyższą od tego ocenę. z czystym sumieniem mogę dać 10/10 . Mistrzostwo hiszpańskiego kina grozy.

użytkownik usunięty


jhjk

ocenił(a) film na 3

nie wiem co ty widzisz strasznego w tych filmach jak dla mnie rec 3/10, a black 1/10 wielkie nieporozumienie.

chcesz to pobiegam troche po lesie z kamera zwykla vga do tego pokrzycze to moze dasz mi oskara do tego bedzie na faktach

DavisMusic

genialne gówno film tak głupi że szkoda gadać 1/10

ocenił(a) film na 10
DavisMusic

Głupie dzieci się nie znaja na filmach,a komentuja. Rec to przede wszystkim nowatorski horror, a nie głupi film. Jak go nie zrozumieliście to nie piszcie głupot,że to beznadziejny.

ocenił(a) film na 3
ziemniaczek1232

Film nie jest nowatorski, motyw reportażu jest już w filmie ,,Blair Witch Project'', natomiast rec jest nudny, przewidywalny i nie straszny co ludzie w ogole w nim widzą śmiech na sali.

ocenił(a) film na 3
DavisMusic

Widzę iż ktoś ma podobny gust do mnie, zgadzam się film nie straszy w ogóle no może 2 razy lekko się wystraszylem i tyle... gdzie piczucie strachu nie ma nawet zwykły film akcji może wystraszyć mnie jak ten film ( wywstraszył mnie motyw z klapą bo sie zamyśliłem a tu jeb xD i chwile po tym co kamerzysta kręcił strych chociaż się domyśliłem iż coś będzie.... ale to tyle ) film kiepski i przewidywalny przez co nudny.

film jest super . jak mozecie tego nie widziec ? jak na hiszpański jest mega . oceniuam go na 9/10 , ponieważ REC 3 geneza lepszy ^^ polecam . a jak w temacie jakies zmierzchy , nie zmierzchy , ktorymi wszyscy sie podniecaja , jakoże to taki straszy horror ;d (sarkazmem oczywiscie to mowie) . warte obejrzenia . i nie zniechecac sie od poczatku , bo film sie musi rozkrecic , momentami straszny i ciagnie co bd dalej ; ) pozdrawiam ; D

ocenił(a) film na 3
FelloxMello

Obejrzałam w życiu wiele horrorów, i przyznam że na Rec się wynudziłam. Kwestia gustu, każdego straszy co innego. Lubię hiszpańskie filmy grozy, bo mają swój klimat, dla mnie Rec go nie miał. Dla mnie był to kolejny już film charakteryzowany na dokument, których swego czasu powstało wiele. Ja wręcz przeciwnie zdziwiłam się wysoką oceną i dobrymi recenzjami na jego temat, dla mnie nie był zaskakujący, a w niektórych momentach wręcz irytujący. Może to kwestia też tego co się widziało wcześniej, do mnie nie przemówił, co nie znaczy że jest zły.
Zmierzchu nie ma co porównywać, inna klasa kina, wyprodukowany dla mas, ma wysoką ocenę, gdyż jest lubiany prze grupę wiekową, która jest z netem blisko i tak go uplasowała. Sama uważam, że w swojej kategorii jest dobry, ładna, współczesna opowieść o wampirach podana w niekonwencjonalny sposób.

Co do Blair jak dla mnie słabiutko dałem bodajże 6 albo 5/10 , jak dla mnie Blair był nudny. Pamiętam jak byłem mały jak oglądałem Blair to się nudziłem 0 strachu. Co innego REC 1 - zgodzę się ,że to arcydzieło horroru , również dałem 10/10. Jak dla mnie jeden z najlepszych horrorów (jak nie najlepszy) z tych które kiedykolwiek powstały. REC 1 jest horrorem kompletnym - co innego pozostałe części (REC 3 słabiutki). Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 6

Ten film to przeciętne kupsko.
Sam pomysł z bohaterami biegającymi jak debile po zainfekowanym i pełnym zombiaków budynky(I TO JESZCZE JEDEN Z NICH CIĄGLE WSZYSTKO KRĘCI ZAMIST POMAGAĆ! o_O) jest idiotyczny. Wykonanie takie sobie, a trzymanie w napięciu i straszenie nawet może być, ale bez rewelacji. 5/10. Rec2 troszeczkę lepszy od tego "arcydzieła horroru".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones