PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270093}

Ósma plaga

The 8th Plague
4,3 276
ocen
4,3 10 1 276
Ósma plaga
powrót do forum filmu Ósma plaga

jeden z naj.

ocenił(a) film na 1

gorszych shitów jakie dane było mi widzieć, debilizmy wymyślone chyba w ciągu 5 minut w kiblu w przyczepie scenarzysty ("ancient evil" etc). Rozwalił mnie szczególnie kolo z siekierką czy mlotem ( who cares ) - ten "macho" który był kowalem, mechanikiem, pastuchem, farmerem lub jakimś cieciem ( who cares 2 :) ) na jakiejś farmie. Juz nie pamiętam co to dokładnie za "kreacja" była ale Ta mimika twarzy, Ta charyzma. Jako Zywo lekcje aktorstwa pobierane w tej samej stodole co mroczki przed oczyma tj. Mroczek bros... omijajcie toto ...
a teraz najlepsze - na horror online toto dostało chyba ocene 7/10... no comments

ocenił(a) film na 3
shamar

Zachęciłeś mnie jeszcze bardziej. Problem w tym, że od 6-7 lat nie mogę tego filma trafić :D

ocenił(a) film na 1
wmbco

Bo pewnie wszelkie kopie przepadły. Utleniły się płytki na których to kopiowano i NI MA już ;)

ocenił(a) film na 3
shamar

Jednak ja znalazłem. I może nawet dziś obejrzę :)

ocenił(a) film na 1
wmbco

Nie szkoda życia? ;)

ocenił(a) film na 3
shamar

Chciałbym polubić ten komentarz.

ocenił(a) film na 1
wmbco

Czyli obejrzałeś? :)

ocenił(a) film na 3
shamar

W sumie nie "było co". A oglądałem już różne szajsy i brzydkie dziewczyny nago. Na razie nie wiem jak do tego podejść, w sensie oceny :{

ocenił(a) film na 1
wmbco

To tam były też "brzydkie dziewczyny nago"? Już zupełnie nic z tego nie pamiętam. Jedynie, że jakieś filtry powrzucano w niektóre ujęcia i... oczywiście chłopa-drwala ;)

Pomyśleć, że chłopa pamiętam a nagiej brzyduli, nie? Uuuu... źle ze mną ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones