PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672723}

Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet
7,7 24 729
ocen
7,7 10 1 24729
Ósmoklasiści nie płaczą
powrót do forum filmu Ósmoklasiści nie płaczą

Chciałem się Was zapytać, czy ta historia wydarzyła się naprawdę, czy to jest tylko przedstawienie
książki? Na jednej polskiej stronie, ktoś napisał, że był na premierze tego filmu w Holandii i była
tam Hanna Obbeek i mówiła, że to się kiedyś wydarzyło naprawdę. Wiem, że ludzie umierają, ale
na końcu była dedykacja dla Akkie, raczej jeśli by ta dziewczyna była fikcyjna nie dawali by
dedykacji.

ocenił(a) film na 7
Radieth

O to samo chciałam zapytać. Na końcu był napis "Dla Akki" więc to chyba wydarzyło się naprawdę, ale nie jestem pewna.

AtramentoweSerce

Fragment opisu filmu: "Adaptacja jednej z powieści holenderskiego pisarza Jacquesa Vriensa. Akkie (Hanna Obbeek) to otwarta na świat dwunastolatka, która kocha piłkę nożną." A więc jest to adaptacja książki.

ocenił(a) film na 10
ZeneQr

wcale, że nie. film jest oparty na prawdziwej historii ;)

Pati99_12

A dowód na poparcie swojego zdania? :)

ocenił(a) film na 10
ZeneQr

Książka może być oparta na faktach, a film jest ekranizacją książki :D Gdzieś czytałam, ze to wydarzyło się na prawdę. Tylko za cholerę nie pamiętam gdzie.

ocenił(a) film na 10
Radieth

Osobą która napisała książkę jest nauczycielka która miała w klasie taką uczennice która zachorowała i opisała jej historie. A film został zrobiony na podstawie książki. :) kocham ten film jak ktoś che o nim pogadać to ja chętnie. :))))

oliwuka

Dzięki za odpowiedź :)

Radieth

Ona dalej żyje ma aktualnue 19 lat grała jeszcze w paru filmach

Mila_odoba_123

Ale ty wiesz że to aktorka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones