PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466275}

Łańcuszek

Chain Letter
4,4 1 533
oceny
4,4 10 1 1533
Łańcuszek
powrót do forum filmu Łańcuszek

Omg 2/10...

ocenił(a) film na 3

Przecież to był gniot nad gniotami...Gra aktorska poza niektórymi postaciami woła o pomstę do nieba...Uwaga spoiler:::: Nie potrafią nawet oddać emocji po śmierci i zero depresji nawet po trzech ofiarach haha;p...Seryjny morderca, a zajmuje się tym jeden gliniarz innych nie widziałem w terenie...W domu nie ma rodziców za każdym razem nawet po kilku zabójstwach...Nastolatka sama dochodzi do tego jak to możliwe...Po około dwóch ofiarach pomyśleli o łańcuszku hahahah...Ten gość na siłowni co zginął policja wypowiedziała niedorzeczny tekst: otóż dywagowali czy sam sobie tego nei zrobił hahahhaha....Nie no nie mogę;p...Pozdro dla tych, który się delektowali tą komedią;p...

ocenił(a) film na 1
MisHeLLo

Dokladnie! gniot jakich malo.

ocenił(a) film na 3
Eine_Tolle_Hexe

dobra hipokrytko idąc twoim tropem rozumowania: otóż nazywasz mnie rzekomym "ekspertem" w takim razie i tu sie powtórzę idąc "twoim tokiem rozumowania"- jaką hipokrytką musisz "Ty" być skoro oceniasz mnie nie znając mnie, nie wiedząc kim jestem ani czym się zajmuję??? No jakim hah;p...Kilka prostych przykładów z życia odnośnie tego co napisał "sendspam"- Trener Jose Mourinho zupelnie nieznany piłkarz za młodu, niewyróżniający się, zaś dzisiaj absolutnie jeden z najlepszych trenerów, Albert Einstein- tu sobie dopowiedz albo sprawdz w google jaki był za młodu;p...Starczy tego;p...Nie przypierd o lilem sie do filmu specjalnie tylko oceniłem jego faktyczny stan i grę aktorską i oczywiście nikt się nie musi ze mną zgadzać ale trochę w życiu widziałem i mam rozeznanie, tobie widocznie się podobało no i git majonez "niezły gust" hah...Ps. Ale czego się spodziewać bo lasce, dla której Harry Potterry i Straszny film są arcydziełami;p...

MisHeLLo

Kurde jak mnie wkurzają tacy "eksperci". Skoro tak się znasz na grze aktorskiej to dlaczego do tej pory nikt nie zobaczył Ciebie w jakimś filmie albo nie zostaniesz krytykiem filmowym? Powiem ci dlaczego, bo tego twojego chrzanienia nikt nie chce słuchać bo znasz się na tym jak prostytutka na celibacie. Żal

ocenił(a) film na 3
Aneczka200

Żeby ocenić obraz nie trzeba być malarzem, żeby ocenić potrawę nie trzeba być kucharzem. Ty nikogo i niczego nie oceniasz?
PS Celibat to jest bezżeństwo, a nie brak współżycia.

ocenił(a) film na 3
Aneczka200

dobra hipokrytko idąc twoim tropem rozumowania: otóż nazywasz mnie rzekomym "ekspertem" w takim razie i tu sie powtórzę idąc "twoim tokiem rozumowania"- jaką hipokrytką musisz "Ty" być skoro oceniasz mnie nie znając mnie, nie wiedząc kim jestem ani czym się zajmuję??? No jakim hah;p...Kilka prostych przykładów z życia odnośnie tego co napisał "sendspam"- Trener Jose Mourinho zupelnie nieznany piłkarz za młodu, niewyróżniający się, zaś dzisiaj absolutnie jeden z najlepszych trenerów, Albert Einstein- tu sobie dopowiedz albo sprawdz w google jaki był za młodu;p...Starczy tego;p...Nie przypierd o lilem sie do filmu specjalnie tylko oceniłem jego faktyczny stan i grę aktorską i oczywiście nikt się nie musi ze mną zgadzać ale trochę w życiu widziałem i mam rozeznanie, tobie widocznie się podobało no i git majonez "niezły gust" hah...Ps. Ale czego się spodziewać bo lasce, dla której Harry Potterry i Straszny film są arcydziełami;p...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones