PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868330}

Łabędzi śpiew

Swan Song
6,7 2 618
ocen
6,7 10 1 2618
6,5 6
ocen krytyków
Łabędzi śpiew
powrót do forum filmu Łabędzi śpiew

Może dlatego, że Apple nie jest zbyt popularnym streamingiem A szkoda, bo film jest znakomity. To kameralne scifi, które pięknie potrafi opowiadać o ważnych sprawach. + Mahershala Ali.

ocenił(a) film na 6
piotrowy

Nic tam nie ma, a swoje kosztuje, więc nie jest zbyt popularny. W miesiąc, da się obskoczyć większość ciekawych produkcji.

iluvatar11

Wydaje mi się, że Apple robi to celowo. Tak samo było, czy też nadal jest z Apple Music (tak nieintuicyjnego UX, to ja w życiu nie widziałem) . Ale cena jest miejscowo OK, ja płace 40 zł za Apple TV + Apple Music + iCloud 200 GB (aczkolwiek to jest, jak na obecne czas trochę mało) Tylko celu nie rozumieniem. Przecież oni by zmietli konkurencję z planszy z tymi trzema usługami.

ocenił(a) film na 6
iluvatar11

Raz na rok subskrybuję przez miesiąc, by obejrzeć to co mnie interesuje. Właściwie od razu po opłaceniu abonamentu miesięcznego rezygnuję, by mi się później nie zapomniało.
Jednak na miesiąc warto, bo jest kilka interesujących produkcji z For All Mankind czy Severance na czele. Średni jest See, ale do kotleta akuratny. Lekkim rozczarowaniem była Fundacja, ale drugi sezon obejrzę także. No i Black Bird, mini-serial do połknięcia za jednym zamachem.

ocenił(a) film na 6
per333

Absolutnie się z Tobą zgadzam, robię tak samo :) Dokładnie tak samo :) W tym roku nie kupowałem, bo na gruponie były dwa miesiące za darmo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones