PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803161}

Ładunek

Cargo
6,0 15 882
oceny
6,0 10 1 15882
6,1 13
ocen krytyków
Ładunek
powrót do forum filmu Ładunek

Nie jestem upowazniony,zeby stwierdzac definitywnie,ze w z tego gatunku to najlepszy film,ale dla mnie? Z tych co widzialem? nr1.

Klimat filmu miazga. Jak w kazdym filmie cos tam moze byc co nie zagra,co sie nie spodoba.ale poza tym naprawde jest wysmienicie. To chyba pierwszy film od Netfliksa,ktory mi sie tak spodobal. Nie lubie tematyki zombie,ale ten obraz mnie kupil.

POLECAM gorąco.

mateos8

Końcówka filmu to zwieńczenie całej opowieści. I czy bohaterowie popełniali proste błędy, to tak naprawdę nie ma znaczenia. Film był jak inni napisali rzeczywiście denerwujący. Z czasem główni bohaterowie ładują się w coraz większe kłopoty zamiast z nich się wygrzebac. Sytuacja z minuty na minutę staje się coraz bardziej beznadziejna. Wiadomo że nie obejdzie się bez ofiar. A tu równolegle małe zaskoczenie "światełko w tunelu". Film jednak trzyma do końca w napięciu, może nie do końca w niepewności, ale w końcu nerwy puszczają - mnie puściły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones