PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12065}
7,3 2 621
ocen
7,3 10 1 2621
6,7 3
oceny krytyków
Łagodna
powrót do forum filmu Łagodna

Gajos mnie zadziwia.

ocenił(a) film na 10

Wybitny aktor. Więcej go poproszę, więcej i w przynajmniej równie dobrych filmach jak ten. I jakże dobrze, że za zdjęcia wziął się tu Krzysztof Ptak.

ocenił(a) film na 7
LesiaPollo

Wielki film,
WIELKA rola Gajosa.

Świetna rola Ostałowskiej, nie spodziewałem się...

ocenił(a) film na 9
spiwi

Poza oczywistymi zachwytami nad aktorstwem Gajosa i innych,ten film ma niesamowity klimat.Dostojewski napisał a Treliński wyreżyserował,pierwszy nieśmiertelnośc ma gwarantowaną,dugiemu zaledwie grozi...,ale obydwu sugestywnie wyszła opowieśc o bólu życia przeoczonego,przegapionego...
Zresztą,co ja tu,to trzeba zobaczyc!Uklony,esforty

esforty

Fajny tekścik, esforty. Lekki, a wszystko, co najważniejsze.

ocenił(a) film na 7
spiwi

Gajos mnie nie zadziwił, bo po nim można się było spodziewać gry na najwyższym poziomie, ale Ostałowska to też dla mnie zaskoczenie. Co prawda postać jaką grała była młodziutką dziewczyną, a po niej było widać wiek 20+, ale poradziła sobie świetnie. Obok Jańcia Wodnika najlepszy psychologiczny film polski lat 90.

LesiaPollo

Gajos to chyba jeden z najbardziej niedocenianych polskich aktorów. Rewelacyjny, także w teatrze!!!

użytkownik usunięty
marscorpio

niedocenianych? Wydaje mi się, ze akurat on jest doceniany i szanowany.

ocenił(a) film na 8
LesiaPollo

W "Łagodnej" Pan Gajos kolejny raz "wbił" mnie w fotel. Uwielbiam Go za wrażliwość, za uniwersalność, za zdolność niezwykle wiarygodnego kreowania złożonych, "pokręconych" postaci. Wspaniały, wielki talent !!!.

ocenił(a) film na 10
LesiaPollo

Obejrzałam wczoraj "Łagodną" ponownie.
Gajos.. on jest fenomenalny. Rewelacyjnie pokazał coś niezwykle trudnego - przemianę. Pokazał bohatera w różnych fazach a w każdej z tych faz różne jej aspekty.
On gra tak, że mu się WIERZY.
Aktorstwo najwyższej próby.

LesiaPollo

Jeśli chodzi o kino to na pewno jedna z jego najlepszych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones