PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 352
oceny
7,4 10 1 164352
7,1 34
oceny krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Początek może trochę nijaki, ale potem film się rozkręca by wskoczyć w nadświetlną i wcisnąć w fotel. A zakończenie... ahhh palce lizać. Mamy tu chyba najbardziej ujmującą za serce scenę w historii całej sagi (bynajmniej dla mnie, łezka w oku), a zaraz po niej niezwykle mocny akcent na otrzęsiny. Miazga. To trzeba zobaczyć. Za takie coś kocham Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy wypada przy tym jak kaszka z mleczkiem dla nastolatków.

użytkownik usunięty
Pablo1919

Bynajmniej = ani trochę, wcale. A nie tak jak sądzisz "przynajmniej".

ocenił(a) film na 10

Widzisz, Łotr 1 tak mną pozamiatał, że nawet zapomniałem co znaczą niektóre słowa :)

użytkownik usunięty
Pablo1919

spoczko :) ja właśnie posłuchałam muzy i też mną pozamiatała. Filmu jeszcze nie widziałam. Ale jeśli muza mną tak ruszała to boję się co ze mną zrobi film.

ocenił(a) film na 6

To w tym filmie była jakaś muzyka? To m się przeoczyła jakoś :/

ocenił(a) film na 9
Pablo1919

Scena Vadera na końcu to jedna z najlepszych scen ze wszystkich filmów jakie widziałem. Top 10 na pewno.

Pablo1919

Właśnie leci na polsacie :) Zdecydowanie najlepszy film SW od Disneya. Co do TFA się nie zgodzę, jako film głównej trylogii musiał być też zorientowany na młodszych widzów, z tego względu mniej mroku, więcej humoru - chociaż jak wiadomo mamy też mocną scenę, która boli głównie starszych widzów :)

Pablo1919

Przyznam, że to chyba mój ulubiony film z uniwersum SW - postacie i fabuła są świetne, słodko - gorzkie zakonczenie nadaje. A scena z Vaderem to wisienka na torcie, oglądałam ją dosłownie kilkadziesiąt razy.

Jak widać można zrobić też film z postacią żeńską w roli głównej, czarnym, dwoma Azjatami, Latynosami i robotem jako tymi dobrymi i nawet fanom SW się spodoba, którzy tak krytykują ''poprawność polityczną'' :P

Zawsze pisalam, że problemem sequeli nie jest różnorodna obsada, tylko zła fabuła.

ocenił(a) film na 9
Pablo1919

Tu nie ma co porównywać. TFA jako remake Nowej nadziei vs Rogue one jako most łączący nową i starą sagę. Jedne z najlepszych star warsów ever...

Pablo1919

Końcowa scena z Vaderem daje czadu - czuć kawał ciemnej strony mocy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones