PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33417}

Łowca snów

Dreamcatcher
6,0 27 131
ocen
6,0 10 1 27131
4,0 5
ocen krytyków
Łowca snów
powrót do forum filmu Łowca snów

witam wszystkich... mam pytanie czy ktoś mógłby mi opowiedziec co się stało tak pod koniec ?
bo usnąłem tak około godz. 01:20 :D

ocenił(a) film na 7
luqas17

A mozesz dokladnie powiedziec, w ktorym momencie skonczyles ogladac? Chodzi mi o to co sie dzialo, bo nie ogladalem tego na tvn, ale chetnie opowiem ci zakonczenie tylko chce wiedziec od ktorego momentu zebym czegos nie pominal

Amish1188

to było chyba od momentu kiedy dr. henry devlin stał na drodze i ci żołnierze zabrali go do obozu i wpatrywał się tak w morgana freemana a jemu działo się coś w głowie... :P

ocenił(a) film na 7
luqas17

No bo Henry Devlin czytal mu w myslach. Tak wiec potem Henry powiedzial o calej sytuacji Underhillowi, o tym ze Curtis chce pozabijac tych ludzi i o tym ze Jonesy jest 'opetany' przez tego ufola i ze chce zarazic Boston. Wiec Underhill bierze samochod i zabiera Henrego do Dudditsa, bo tylko on moze im pomoc zlokalizowac Szarego w Jonesym. Tymczasem cala akcje przejmuje general Matterson. Curtis sie troche wkurza. Widzi ze Underhill zabral Henrego i razem uciekaja. Curtis traktuje to jako zdrade i zaczyna ich gonic helikopterem. Potem Henry przyjezdrza po Dudditsa, ktory juz przez jakis czas na nich czekal. Ma jakas ciezko chorobe i za niedlugo umrze. Henry bierze w samochodzie pistolet Underhilla i dzwoni z niego do Jonesego, ktory jest uwieziony w swoim umysle ;p Jonesy zdradza mu plany szarego, ze chce wrzucic tego robala do glownego wodociagu bostonskiego. Oazuje sie ze w pistolecie jest nadajnik i w taki sposob namierza ich Curtis. Wiec potem Jonesy dojezdrza do tego wodociagu i bierze psa, w ktorego to jelitach tranportuje robaka. Dowiadujemy sie przy okazji dlaczego Duddits na poczatku wciagnal Jonesego pod samochod, otoz mial problemy z dzwiganiem psa a potem takze z otworzeniem glownego zaworu, co go troche spowonilo. Na miejsce przybywa Underhill i Henrry z Dudditsem. general bierza jakas spluwe i karze im zostac w samochodzie. Na miejsce przybywa takze helikopterem Curtis i zaczyna strzelac do Underhilla. Ten zestrzeliwuje helikopter ktory wybucha, ale sam zostaje smiertelnie ranny. Henry bierze karabin i biegnie do budynku z wodociagiem. Tam Jonesy otworzyl ju wlaz i robak tez wyszedl z pieska. wbiega do srodka Henry na ktorego rzuca sie roba. robak mial pecha bo akurat wskoczyl a lufe tak wiec Henry go ladnie rozwalil. okazuje sie jednak ze ze zwlok wylatuje jajko z ktorego wykluwa sie maly robak. potem Henry chce spr czy Jinesy to Jonesy czy szary. zadaje mu pytanie na ktore odp dokancza wchodzacy do budynku Duddits. Rzuca szaremu wyzwanie, ktory opuszcza Jonesego ipokazuje swa prawdziwa postac. Szary wbija dudditsowi ostry ogon w brzuch. Potem jednak nie moze go wyciagnac. Duddits UWAGA przemienia sie w ufoludka i eksploduje wraz z szarym. potem zdziwienie i takie tam. Jonesy zabija malego robaczka ktory juz prawie ma wskoczys do wodociagu. chlopcy sie ciesza i koniec. generalnie lepsze zakonczenie bylo w ksiazce. szkoda ze duddy w filmie okazal sie ufolem. w ksiazce tak bynajmniej nie bylo. mam nadzieje ze niczego nie pominalem

Amish1188

uuuu... opisałeś się troszku :P
wielkie dzięki... tylko mam prośbę jeszcze jedną... mógłbyś mi opowiedziec trochę jeszcze o tym zakończeniu w książce ?
z góry dzięki...

ocenił(a) film na 7
luqas17

ok ale zrobie to pozniej bo teraz czasu nie mam ;) Indiana w kinie czeka ;)

Amish1188

hah no spoko... to opowiedz też o wrażeniach z filmu bo ja nie mam dostępu do kina i obejrzę dopiero piratka na kompie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones