PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595571}

Łowca

The Hunter
6,6 9 925
ocen
6,6 10 1 9925
7,0 5
ocen krytyków
Łowca
powrót do forum filmu Łowca

Straszny gniot z tego filmu,nudny,długi. Nie polecam.

tiltomasz

Podaj własną definicję sformuowania gniot - błagam , to dla mnie ważne !!!

MicScreAm

Obejrzyj sobie ten film,i będziesz znać definicje gniot.

tiltomasz

WŁASNĄ ( w domyślę TWOJĄ) - rusz głową. ja skoczę po popcorn i orzeszki, czuje że będzie jazda (mam na myśli to co napiszesz, 101% że masz bzdurną definicję sformuowania 'gniot')

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tiltomasz

:D piszesz głupoty, więc chcę wiedzieć na czym opierasz swoje wymysły bo wiem że będzie to zabawne. Nie wolno mi się śmiać z głupich ludzi? co w tym zawistnego? i polaczkowatego? przecież ty świecisz polaczkowością jak znalazł, używając słów których znaczenia nie znasz.
Oczywiście film mógł ci się nie podobać i z całą pewnością nie jest to problem filmu.... ale przy wypowiadaniu własnego zdania trzeba też umieć się zachować :) nie robisz tego używając słów których znaczenia nie znasz polaczku
polecam Bır Zamanlar Anadolu'da lub Las Acacias, gnioty że aż pokochasz

ocenił(a) film na 4
MicScreAm

Wasza konwersacja zachęciła mnie do obejrzenia tego filmu

użytkownik usunięty
tiltomasz

Nawet nie potrafisz obronić własnego zdania...Żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
tiltomasz

titomasz a ty kim jesteś? Pochodzisz z afrykańskiego buszu? Wracaj do polskich produkcji typu testosteron,vinci, w których to tak się lubujesz non-polaku. Film nie dla idiotów.

tiltomasz

W życiu nie udam się na polowanie, zwłaszcza takie i dlatego mam zgoła odmienne zdanie. Sceny końcowe jak dla mnie wybitne.
Szacun dla Dafoe i klimatu, który pozwala odczuć stęchłą woń plugawego środowiska.

ocenił(a) film na 7
midakada

zgadzam się z Toba. końcówka fantastyczna. klimaty i zdjęcia super. muzyka dla mnie troche mniej ale defoe, mały i ta smarkula zagrali świetnir. mocne 8/10

midakada

Moim zdaniem sceny końcowe również świetne. Ta mała smarkula grała jak z nut, muzyka 4,5/10, Defoe jak zwykle świetna robota.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Twoje subiektywne i jakże złe zdanie. Film może nie najlepszy, ale też nie najgorszy. Fabuła w miarę ciekawa.

ocenił(a) film na 5
deadrys

Skoro dajesz temu filmowi ocenę 8/10, to uważasz go za bardzo dobry. Moim zdaniem jest to ocena zdecydowanie zawyżona. Oprócz dobrej gry W. Dafoe i wprowadzenia w tematykę diabła tasmańskiego, nic ciekawego w nim nie widzę. Wątki obrońców przyrody, jak i rodzinki, u której zatrzymał się główny bohater, są niedopowiedziane i kiepsko uzasadnione.

ocenił(a) film na 5
astat_2

Mam na myśli oczywiście tygrysa tasmańskiego, a nie diabła.

ocenił(a) film na 8
astat_2

Dałabym mniej, gdyby widoki mi się nie podobały. Za muzykę i krajobraz też warto podnieść ocenę.

astat_2

Jakie wprowadzenie w tematykę diabła tasmańskiego? Film dotyczy tygrysa tasmańskiego i tyle.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Jakby człowiek umiał się wypowiedzieć o filmie który mu się nie podoba w chociaż trochę mądry sposób ale niestety Ci którzy najbardziej plują jadem nie używają przy tym mózgu, najwyraźniej jedno z drugim się nie łączy. Uważam że film jest fantastyczny, główna postać zagrana perfekcyjnie.

ocenił(a) film na 10
tiltomasz

Nie znasz się, pewnie wielbiciel Harrego Pottera i Zmierzchu z ciebie, 10/10 czy wyjdzie u nas na DVD? mam soundtrack na CD z autografem Matteo Zingalesa i
chciałbym mieć komplet ;-)

http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images02/147/b6251782a096...
http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images02/153/1fc309f6f7ef...
http://a3.ec-images.myspacecdn.com/images02/153/a68e3628ac35...

http://www.youtube.com/watch?v=5dlI8QAkGP0

tiltomasz

Długi?, to może następnym razem pozostań przy wieczorynce..

adasko92

Długi,nudny. Poprostu MEGA GNIOT !!!!!!

użytkownik usunięty
tiltomasz

Że niby długi? To ciekawe co powiesz o "Szatańskim Tangu" albo "Wyzwoleniu"...

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Obejrzyj sobie 10 000 BC tam jest tygrysek szablozębny, ten film na pewno bardziej ci się spodoba.

jerzunio

Ogladałem,takim sam gniot jak i ten. Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

hmm... sam nie wiem czemu spodziewałem się, że zauważysz sarkazm...

jerzunio

Myslałem,że piszesz to z sympatii. Nie brałem pod uwage,że jestes złosliwy. Staram sie w ludziach widzieć dobro,a nie zło.

ocenił(a) film na 2
tiltomasz

Fakt GNIOT .
W sam raz dla kogoś kto lubi być za wszelką cenę oryginalny i dopatrywać się na siłę artyzmu w zwykłych czynnościach fizjologicznych jak np robienie kupy lub podnosić zwykłą reklamę dwóch produktów - scyzoryk firmy Spyderco oraz ajpod do rangi dzieła kinematografii.

saveferris

Gniot to dla Ciebie każdy film, który nie jest komedią romantyczną? Odpuść trochę bo Ci żyłka pęknie. Widzę, że jesteś specjalistą od lokowania produktów. Zajmij się tą specjalizacją a odpuść sobie krytykę filmową. Ona jest dobra pod warunkiem zdrowej jej zasadności.

tiltomasz

rety, ależ ty jesteś wybitnie tępym łbem

kiki_zjada_guziki

Myśle,że gorszym gniotem od tego filmu jestes Ty sam. Powiem wprost jestem śmierdzącym gniotem,nie człowiekiem ale gniotem tak samo jak ten film.

tiltomasz

baranie, wszyscy tu z ciebie sie smieja wiec pomysl, o ile to nie jest za trudne w twoim przypadku, kto tutaj jest imbecylem. No ale w dalszej czesci twojej wypowiedzi sam stwierdzasz, ze jestes tym smierdzacym gniotem, wiec tyle dobrego, ze sobie uswiadomiles to w koncu hahah

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tiltomasz

Bycie forumowym debilem nie czyni z ciebie osobe popularną tylko zwyczajną szmate mentalną, a to subtelna roznica. Z ajrzyj w slownik wyrazów obcych i sprawdz definicje popularnosci.
Jestem Polką ty szmato mentalna, a g ównem to wali od twoich starych, bo cie wychowali n atakiego chama, prostak, prymitywa i zero. Jestes naczelnym ambasodarem prostactwa, chamstwa i glupoty ludzkiej. Nie umiesz nawet sformuowac poprawnie zdania w j. polskim, a juz nie wspominam o ty, że argumentacji nie masz zadnej, co podkresla twoj genetyczny debilizm, ktory wyssałeś z mlekiem matki. No , ale jak ktos daje Taksówkarzowi z De Niro 5/10 to musi byc urodznym debilem.
Podaj rzetelny, tresciwy, merytoryczny opis wad tego filmu, a nie rzucasz haslami typu, ze to gniot, gówno i nuda. Ile ty pajacu masz lat, 12 ?

kiki_zjada_guziki

Tak mam 12 latek i pani w w skole mówiła ,ze ten film to mega gniot. Psyklo mi ,że ty dostajesz przy nim orgazmu ,ja na to żygam. Polaczku zasrany. Gniocie śmierdzący. Polska prostytutko. Hihihihii... Dobrze Ci tak...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kiki_zjada_guziki

Posrałem sie ze starchu,juz mam pełne gacie. Niech mnie namierza to dam po papie i skończy sie kabaret.. Polski gniocie,szmato babilońska.

tiltomasz

no to teraz patrz na ogon, sprawdzaj zawsze dokladnie tyły jak gdzies wychodzisz. Dasz w pape 2 metrowemu gosciowi o wadze 100kg, powodzenia hahahah

kiki_zjada_guziki

Pojszczalem sie ze starchu,niech ten grubas tylko wejdzie mi w droge, to zdziele batem po grzbiecie. Głupia tufto kolejowa.

tiltomasz

100kg przy 200cm to praktycznie same miesnie, ty cioto nawet liczyc nie potrafisz. Gortat ma podobne gabaryty i wage, a jest raczej umiesniony niz gruby. Dostaniesz prostaku w dziuoba to nabierzesz troche pokory.
PS: Twoja stara jest obwoźną lochą osiedlową, wiec te teksty kieruj do niej.

kiki_zjada_guziki

Hhihihi..Moze i jest. Ale ty jestes polską dziwką. I nikt tego faktu nie zmieni.

kiki_zjada_guziki

Twoja stara też nie potrafi liczyć. Mówiłem jej, że spuszczam się na 5 a ona otwiera mordę przy 2.

GeraltRiv

Twoja stara cie nauczyla tak barwnego języka? Bardzo kwieciste w formie masz wypowiedzi, ale jak sie bylo plugawionym w ryj przez starego za mlodu to i plugawy język znasz tylko.

kiki_zjada_guziki

Twoja stara niczego cię nie nauczyła oprócz jednej rzeczy jak poprawnie ciągnąć. O, w tym to ona była mistrzynią. Ciagnieła lepiej niż mój odkurzacz.

ocenił(a) film na 9
tiltomasz

To znowu Ty! Wredny trollu bagfienny! już drugi raz dzisiaj widzę taki sam post o tej samej treści, Chociaż byś się postarał palancie i jakoś to lepiej napisał, jesteś miernym słabym trollem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
tiltomasz

Jesteś beznadziejny, do tego słaby z ciebie troll ale koniec, nie będę cie karmił.

tiltomasz

Mało powiedziane to jest super gniot i nie ma się co tu dużo rozwodzić nad gniotami bo nie zasługują na to.

frych3

Zgadzam się. Niestety gniot, idiotyczne zakończenie. Jedyny plus to ładne zdjęcia i muzyka, dlatego 3/10

tiltomasz

Film jest bardzo dobry. Faktem jest, że wymaga nieco intelektualnego wysiłku - popcorn i cola nie wystarczą.

użytkownik usunięty
tiltomasz

Że też tygrysy tasmańskie wymarły, a takie ameby jak ty wciąż trwają na tym świecie... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones