PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595571}

Łowca

The Hunter
6,6 9 926
ocen
6,6 10 1 9926
7,0 5
ocen krytyków
Łowca
powrót do forum filmu Łowca

Hunter, The

ocenił(a) film na 7

znam niestety wersję z wyciętym kawałkiem akcji, nie pojęłam czemu szuka tego tygrysa a potem robi to co robi? ostatni żyjący tygrys i bohater go....chcą znaleźć podobno wymarłe zwierze i nie chcą - zakręcone to jakieś, ale po przejrzeniu forum trochę się rozjaśniło, mimo to dalej to jakieś powalone z tym podejściem do ostatniego tygrysa, biedne zwierzę (w tym filmie), film b. ciekawy, coś dla oka i ucha



ocenił(a) film na 8
krasula_1

Ano pomaga odejść zwierzakowi z tego świata. Nie daje możliwości, że jakiś następny łowca go złapie i na nim poeksperymentują. Smutne. Mnie osobiście łzy się w oczach pojawiły. Smutna prawda, że mamy to na co dzień. Jakiś czas temu zorientowałem się, że jako dzieciak obserwowałem na parapecie wróble. Od lat żadnego nie widziałem. :(

ocenił(a) film na 7
Pawcio_5

na szczęście wróble widziałam a był moment że ani widu ani słuchy żadnego, ale się zleciały :-)

ocenił(a) film na 6
Pawcio_5

Jak to możliwe, przecież wróbli wciąż jest całe mnóstwo i latają wszędzie.

krasula_1

W filmie wyraznie jest to powiedziane czego szuka. Gdy Hunter i kobieta, ktora wynajmuje mu pokoj stoja na werandzie ona mowi, ze chodzilo o toksyny ktore tygrys wydziela zeby zabic ofiare oraz jego dna czyli wszystko mialo zostac uzyte w medycynie.
Poza tym film swietny, krajobraz jak i muzyka genialnie wprowadzaja w cala akcje. Polecam !

ocenił(a) film na 9
krasula_1

Mam pytanie o "wersje" filmu - to była jakaś inna? wycięli coś?
To jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Wreszcie coś niesztampowego, innego, tradycyjnie powalająca rola Defoe i przecudowne krajobrazy Tasmanii...

ocenił(a) film na 7
Dunadan_2

wrzucono kopię z brakiem fragmentu filmu, taka wersja ucięta krążyła

ocenił(a) film na 9
krasula_1

Ah, całe szczęście że widziałem pełną wersję. Film warto dla krajobrazów obejrzeć w HD! Tak czy inaczej wreszcie dostałęm film jaki oczekiwałęm. Moje oczekiwania zawiódł nieco Hannah - szkoda że nie był własnie w takim stylu, choć pierwsze 10 minut Hannah właśnie coś takiego zapowiadało...

Dunadan_2

witam, macie namiar na pelna wersje filmu ? prosze o info.

krasula_1

Tygrys wyglądał na to że celowo mu się wystawił aby mieć to już za sobą, a z kolej Myśliwy wiedział że przez niego zginęło już zbyt wiele niewinnych osób wiec chciał go zabić aby firma nie przysyłała już więcej myśliwych lub naukowców

ocenił(a) film na 9
krasula_1

chyba dobrze filmu nie obejrzałeś.Jest to wyjaśnione,że i tak cytuję z filmu jeśli nie on to ktoś inny przyjdzie i to zrobi za niego.Więc nie ma co się szczypać postąpił humanitarnie bo równie dobrze mógł ginąć w mękach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones