PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99096}
5,0 1 789
ocen
5,0 10 1 1789
Łowcy skór
powrót do forum filmu Łowcy skór

Dość surowo oceniam filmy na tej stronce, ten film dostaje ode mnie 5/10 gdyż mimo dość słabej realizacji, nielogicznego oświetlenia i wielu błędów autorzy byli na tyle odważni aby poruszyć tak wdzięczny temat jakim są Łowcy Skór. Moim zdaniem polska kinematografia powinna więcej kasy pompować w filmy z ciekawą fabułą, niekoniecznie mega ambitne artystycznie.

ocenił(a) film na 7
dzejnas

...z fabułą typu Powrót Do Przyszłości? Nie każdy jest konsumentem i nastawionym wyłącznie na rozrywkę zwykłym zjadaczem filmów dla zabicia czasu. FIlm jest dobry, po pierwsze dlatego , że ukazuje realia, czyli przekręty na górze czy na dole, syf, demoralizacja ludzi wokół ciebie, etc..., film który poruszy, da ci do myslenia i czasem nawet pokieruje życiowo... nie żebym akurat robił interesy na trupach :) możesz darować sobie te 5 za odwage aktorów. Oceny nie daje sie za odwagę, ale za film, który ogląda się od deski do deski. Z poważaniem.

kashtan

zgadzam się z kashtan

Film jest naprawde dobry, zwłaszcza ze oparty na faktach autentycznych.

ocenił(a) film na 5
otanek

Co nie zmienia faktu że poza nominacją do Lwa nie zdobył wyróżnień i został zapomniany. Fakty są zawsze autentyczne, bo to fakty... Każdy ma swój gust, ja wolę filmy które dają satysfakcję i odprężenie, przekręty i brudy to ja mam na co dzień, chcę uciec od tego/. Jak wspominałem umiarkowanie podoba mi się ten film, ale można go było zrealizować dużo lepiej na takim dobrym temacie jak łowcy skór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones