PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861313}

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Trollhunters: Rise of the Titans
6,1 1 081
ocen
6,1 10 1 1081
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów
powrót do forum filmu Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Zatem wymęczył zakończenie robiąc je na odp****, zgarnął gażę i poszedł sobie.

1. Plusy? Chyba jedynie widoczny rozwój postaci. Większość z nich dojrzała, zmieniła sposób myślenia i wartościowania. Widać to zwłaszcza po Królowej Akaridyjczyków.
2. Reszta to głównie minusy:

- Bicie pokłonów wobec Pekinu. Ale niech będzie... Tylko dlaczego wcześniej nie było wątków dotyczących innych krajów niż USA?

- Palczuk w ciąży? Niby coś oryginalnego... ale znowuż ukatrupia całkowicie tą postać. Pod koniec czarodziejów stał się ostatecznie honorowym wojownikiem walczącym za swych przyjaciół. W filmie otrzymał rolę "lgbt". Aby wpasować się w aktualną politykę Netflixa.

- Motyw "wyzerowania" historii jest tak boleśnie beznadziejny iż szkoda gadać. Nigdy nie podchodziłem do "Trolli" zbyt poważnie. Traktowałem je jedynie jako przerywnik, a do filmu podszedłem dłuuugo po premierze i wcześniejszym ponownym obejrzeniu serialu o kosmitach i czarodziejach... Dostałem "wyzerowanie" czyli nic co się wydarzyło w ok. 60 odcinkach nie miało nigdy miejsca. Rozwój postaci, waśnie, zmagania z samym sobą, przezwyciężanie kolejnych trudności... Wszystko do kosza.

Nawet w kontekście tego filmu, historii w nim zawartej jest to bezsensowne bowiem przekreśla każdy pouczający moment heroicznego samopoświęcenia dla innych. Nici z morału.

- Film sprowadzał się do nawalanki z gigantycznymi potworami w roli głównej... a trwał 1h40min. Kompletny brak jakiejś fajnego pomysłu na fabułę zatem skopiowano jakiś scenariusz z jakiegoś filmu klasy b. Byle pokazać mnóstwo efektów.... Które widz szybko nauczy się ignorować z powodu nadmierne ich przesytu.

Siódmy Sezon "Wojen Klonów" pokazał jak z przytupem i ciężarem fabularno-emocjonalnym zamknąć historię. Gdy oglądałem finał to chyba się nawet wzruszyłem. Wszystko było zgrane idealnie, ostatnie sceny perfekcyjne.

Natomiast "Przebudzenie Tytanów" - wystarczy popatrzeć na daty komentarzy w tym dziale. Po premierze wszyscy o nim zapomnieli. I bardzo, bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones