PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108108}

Łowcy umysłów

Mindhunters
7,0 23 945
ocen
7,0 10 1 23945
Łowcy umysłów
powrót do forum filmu Łowcy umysłów

8/10

ocenił(a) film na 8

Jedno trzeba przyznać - przewidywalny to on nie jest na pewno! Wprawdzie sam w sobie nie jest pokręcony [skomplikowany] jak przykładowo "Sekcja 8." ale przewidywalny też nie jest. Raczej małe szanse ammy na domyślenie się na kogo wypadnie następnym razem pułapka, jaka będzie czy co najważniejsze... kto jest mordercą. Tego nie dowiemy się i nie domyślimy raczej do samego finału, chociaż gdy juz myślimy że to ta osoba okazuje się... że to ktoś inny... Gra aktorska nie była rewelacyjna aczkolwiek nie można powiedzieć, że Val Kilmer zagrał źle, bo zagrał bardzo dobrze. Reszta na poziomie. Nawet LL Cool J zagra na prawdę dobrze! Co mi się nie podobało w tym filmie to to, że za bardzo miejscami przypominał film akcji gubiąc gdzieś ten klimat thrileru.. No i fakt. Można powiedzieć, choc wg mnie byłoby to lekko naciagne, ze miał elementy horroru, ale nie z klimatu - chyba tylko niektóre pułapki, bo dość brutalne był czasami. Ale najważniejsze zę sie dobrze ogląda i ciekawy scenariusz.A... i niektóre pułapki przesadzone, za szybko tak perfekcyjnie zrobione, ale cóż.... Film trzeba przyznać. Dobry. Miejscami nawet bardzo. Polecam choć w swoim gatunku ma lepszych przedstawicieli... Troche tu thrilleru, horroru, minfucka, kryminału i filmu akcji. Mieszanak przynajmniej rozrywkowa udała się bardzo dobrze

ocenił(a) film na 8
davemaster

no i jeszcze jedno co na pewno jest ważne dla tego gatunku... w napięciu trzyma! a i kilka strasznych scen się znajdzie! No i ten klimat ...zagrozenia nieuniknionego.. podobał mi sę bardzo! I elementy ze wskazówkami były inteligentnie zrobione. Ogólnie raz jeszcze polecam. Dobra rozrywka, a i nie głupia, bo pomyślec trzeba czasami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones