PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108108}

Łowcy umysłów

Mindhunters
7,0 23 942
oceny
7,0 10 1 23942
Łowcy umysłów
powrót do forum filmu Łowcy umysłów

Naiwny i przewidywalny.

użytkownik usunięty

Scenariusz napisany chyba przez 12-latka. Agenci FBI zachowują się jak niedoświadczeni idioci (np. scena pierwszej symulacji na początku filmu ). Mordercę trafnie wytypowałam już po kilku minutach filmu, w scenie w barze, kiedy wszyscy się zebrali.

ocenił(a) film na 8

o tak, tak, tak

ocenił(a) film na 5

Też dobrze w barze na początku wytypowałem.Chociaż później z biegiem filmu już straciłem pewność i miałem kilku kandydatów. :)

macbos

Dla mnie film bardzo fajny,oglądałem go wiele razy i nigdy mi się nie znudzi.

ocenił(a) film na 5
Damx123

Dla mnie rewelacją to on nie jest.Początek bardzo dobry ale od momentu gdy zaczynają ginąć bohaterowie całkowicie gdzieś zgubił napięcie odzyskując je jedynie tylko momentami.Owszem nieźle jest to zrealizowany ale nie ma tego czegoś co powinien mieć bardzo dobry thriller.

Obejrzałem raz więcej raczej nie będę miał ochoty.

użytkownik usunięty
macbos

Bardzo, bardzo schematyczny, scena po scenie, jakby film powstawał wg matrycy z komputera. Produkt fabryczny po prostu, taki towar jakości TIP w gatunku thriller :)

ocenił(a) film na 2

naiwny, przewidywalny i w dodatku nudny z naciąganym scenariuszem zrobionym na siłę. Przy takich filmach mam wrażenie, że są robione tylko po to żeby aktorzy nie zapomnieli jak się gra.

ocenił(a) film na 7
zonk_2

A mnie zakończenie zaskoczyło, nie typowałam tego kolesia, tylko tego Harrisa, których ich tam zesłał, bo podobno ten koleś badał nieprawidłowości podczas szkoleń. Potem gdy znaleźli jego zwłoki, stawiałam na tego kolesia, który miał zająć się badaniem owych nieprawidłowości.

ocenił(a) film na 7
Mandalka

Kto zabija było wiadomo bardzo wcześnie... przy KAWIE :).

LeoMessi86

Skończ waść.

ocenił(a) film na 7
macbos

Po akcji z kawą już wszystko było jasne, a moja matka nawet wcześniej się zorientowała... Film jednak dobry - 7/10.

ocenił(a) film na 9

to zgłoś się do FBI jak tak super typujesz:) mi się film podobał i pułapki ciekawe

ocenił(a) film na 9
panb2

Ja nie wytypowałam, też obstawiałam za 1 razem tego gościa granego przez Kilmera. Choć potem, jak już znałam rozwiązanie, i widziałam film 2 raz, to fakt widać w scenie z kawą kto jest sprawcą. Ale żeby zgadnąc od razu na początku w barze to nie, niby po czym można tam wytypować sprawcę?

ocenił(a) film na 8

Ja tez po scenie w barze obstawilam wlasciwa osobe :) chociaz potem tracilam pewnosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones