PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108108}

Łowcy umysłów

Mindhunters
7,0 23 920
ocen
7,0 10 1 23920
Łowcy umysłów
powrót do forum filmu Łowcy umysłów

Uf przebrnąłem jakimś cudem przez ten film.Pare razy miałem przerwać oglądanie ale jak już coś się zaczeło to trzeba skończyć.
Pierwsze co sie rzuca w oczy : fabuła a właściwie jej nielogiczność i niespójność. kolejna rzecz : bohaterowie jak na mnie totalnie nieprzekonywujący. Denerwowała mnie strasznie muzyka , było jej wszędzie pełno nie tam gdzie potrzeba. no i brak klimatu.
Naprawdę obejrzałem w swoim życiu wiele filmów ale takiego gniota nie widziałem od dawna. nie polecam nikomu totalna strata czasu , jest wiele innych filmów w podobnym stylu które jednak trzymają poziom.Film jedynie ratuje ładny montaż i dobre ujęcia za to 3/10

ocenił(a) film na 8
blichas_3

całkowicie się nie zgadzam, jak dla mnie film miał klimat i dobrą fabułę. Uważam, że jest wart obejrzenia. Jednak zaciekawił mnie fakt,iż widziałeś wiele filmów w podobnym stylu... Może podasz tytuły- chętnie obejrzę i porównam :)

ocenił(a) film na 8
blichas_3

Odezwał się fan Avatara zapewne :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
blichas_3

dokładnie blichas_3 na oglądał się filmów typu MARTWICA MÓZGU i potem pierdoli głupoty :P stary gdzię Ty masz niespójność w fabulę ?? i gdzię masz brak klimatu ?? ale luźno każdy ma swoję zdanie i szanuję to :) nie każdemu muszą się podobać takie dobre filmy :) nie którzy nie kumają co i jak i pewnie stąd ta "niespójność w fabule" :P brak mi słów na takie dzieci neo :P oglądaj dalej filmy typu Martwica Mózgu a dobre i klimatyczne filmy zostaw "nam" filmowcą :)

Hammett666

FILMOWCOM chyba... i kto tu jest dzieckiem neo

ocenił(a) film na 3
Yafatboy

Cóż kłócić się nie zamierzam ale to wy panowie w swoim życiu nie oglądaliście dobrych filmów (lub tylko pierwsze top 50 filmwebu ) i prawdopodobnie dlatego Mind Hunters sie wam podoba.Martwica mózgu akurat złym filmem nie jest i w swoim gatunku gore to klasyk.
Ktoś tam wspomniał avatara ,łowcy umysłów podobnie jak avatar są ładnie opakowanym filmem (świetnie nakręcone i zmontowane) ale bez wyrazu.Sztuczność jaka bije od tego filmu jest porażająca.
Lepszym filmem o podobnej tematyce będzie już Identity czy chociażby i tak dosyć słaby cube.
hammett zanim zaczniesz kogoś wyzywać od dzieci neo proponuję nauczyć się pisać i zapanować nad językiem. Po avatarze stwierdzam ,że jednak możesz być kinder metalem i fanem solówek kirka więc przynajmniej nie jest z tobą aż tak źle.Wyrośniesz z tego.

ocenił(a) film na 7
blichas_3

ej, nie jest to aż tak straszny film... Fakt, kilka sytuacji mnie rozbawiło, ale skręcony tenże obraz jest naprawdę porządnie i ma klimat. No dobra, jest parę wpadek, ale mnie się to oglądało całkiem nieźle. I nie zamierzam porównywać tego z Avatarem, bo tego akurat nie widziałem ... (CO? On nie oglądał Avatara!!!) Do takich filmów trzeba podchodzić z dystansem, czego wszystkim życzę...

ocenił(a) film na 8
nomaderro

Tez nie obejrzalem "Avatara"...tematyka nie w moim guscie...

ocenił(a) film na 9
Hammett666

sorry ale od Martwicy Mózgu to proszę się odczepić, to jest klasyk kina gore, który rozsławił nazwisko Petera Jacksona. Ponadto jest to jedna z najlepszych komedii horrorowatych w historii (w sumie to chyba najlepsza).

blichas_3

Jeśli ten film trzyma kogoś w napięciu tzn że ów ktoś popuszcza w majtki, gdy mu kot przebiegnie drogę. Kinematografia przez bardzo małe "k". Poziom intelektualny, wrażliwość i empatia odbiorcy determinują odbiór obrazów. Z tym nie ma dyskusji. Do archiwów światowej kinematografii ten akurat obrazek drzwi ma zamknięte.

mumia

Mi się tam bardzo podobał, trzymał w niepewności i napięciu praktycznie cały czas, fabuła z wyspą na odludziu tylko dodawała poczucia odosobnienia i klimatu. Muszę tu też zaznaczyć, że końcówka mnie zaskoczyła, nieprzewidziany zwrot akcji i to jest duży plus dla tej produkcji. Podsumowując, ten film to może nie nadwyraz ambitne, aczkolwiek bardzo przyzwoite kino. Szczerze aż czytać nie moge wypowiedzi ludzi, którzy krytykują tutaj całkiem dobre filmy i to w dodatku krytyką pustą i bezpodstawną. To, że Tobie (tutaj zwracam się do wszystkich krytykantów) jakiś film się nie podobał, bo masz akurat taki gust (do którego zresztą masz prawo) to nie znaczy, że musisz przekonać wszystkich o swojej rzekomej racji i w dodatku oczekiwać tylko i wyłącznie przyznania Ci racji przy czym kompletnie nie potrafiąc uszanować odmiennego zdania.

ocenił(a) film na 7
blichas_3

nie rozumiem skad taka twoja ocena, film byl bardzo fajny i dokonca trzymal w napieciu , napewno sa od niego duzo gorsze , zdecydowanie 8/10

kicper25

z twojej oceny wynika, że nie wiele jest filmów lepszych

ocenił(a) film na 7
blichas_3

Totalnie sie nie zgadzam. Sa gusta i gusciki, ale film napewno nie zasluguje na tak niska ocene jak 3. Osobiscie mi sie podobal i z czystym sumieniem moge polecic ocenic ten film na 7 i szczerze polecic. Nie jest to strata czasu. Jezeli ktos woli romansidla, dramaty i melodramaty tak jak autor to napewno sie zawiedzie ;)

ocenił(a) film na 7
blichas_3

Hmm.... nienajgorzej, chociaż jest to typowa "jednorazówka". 7 byłoby chyba najsprawiedliwszą oceną. Film cierpi z powodu, który paradoksalnie jest jego dużą zaletą - mordercą musiał być ktoś wewnątrz (podobna sytuacja jak z LOST - fabułę i rozwiązanie można było poprowadzić w dokładnie KAŻDYM kierunku). Dlatego nie było dla mnie wielkim zaskoczeniem kto nim był, i powiem szczerze liczyłem, że pod tym będzie kolejne dno. Niestety nie było. Ucieszyłbym się gdyby np. okazało się to po prostu kolejną inscenizacją, mającą na celu przygotować bohaterkę do przyszłej pracy a pozostałe osoby były podstawione. Trafiłem na "Łowców..." po wypytaniu kumpla o filmy "w stylu Sekcji 8 czy Szalonej Odwagi". Niestety oba wymienione są jak dla mnie lepsze od "Łowców...", bo mają bardziej złożoną intrygę i nadają się do wielokrotnego obejrzenia (prawdopodobnie na skutek większego pokręcenia).

ocenił(a) film na 6
blichas_3

Zależy co się komu podoba. Widzę u ciebie "Wall Street: Pieniądz nie śpi" ocenione na 10. No cóż, czy to było ARCYDZIEŁO? Wątpię, ale każdy lubi to co lubi. W temacie napisałeś "nie polecam", dobrze że nie ma co się sugerować wieloma komentarzami (nie wnikam czy szczerymi czy to tylko kwestia trollowania) bo wtedy niemalże cała kinematografia byłaby tylko jednym wielkim gniotem. Ja z pewnością nie żałuję poświęconego czasu na film, 7 mogę z czystym sumieniem mu postawić.

ocenił(a) film na 7
blichas_3

Lubię oglądać filmy w których, trzeba zgadywać co się wydarzy lub ewentualnie jak w tym przypadku kto jest mordercą. Według mnie film trzyma w napięciu oraz dobry klimat gdyż akcja dzieje się na odciętej od świata wyspie. 7/10

kacuranis

Mi film również się bardzo podobał. Ma taki zimny klimat, który lubię no i mam sentyment do tego filmu bo go oglądałem z łepka i wtedy się go bałem:P Ogólnie fajne kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones