PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108108}

Łowcy umysłów

Mindhunters
7,0 23 945
ocen
7,0 10 1 23945
Łowcy umysłów
powrót do forum filmu Łowcy umysłów

ta sa ich oskarowe role w super filmie ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ -

777777

Rola Slatera według mnie była cienka , a Kilmer nieźle zagrał

Svift

sorry ale nabijalem sie z tego gniota - lepiej zeby film odpuscili i jakas gre na x-boksie zrobili w tym klimacie bo ten film to zapadla wiocha z teksasu

777777

Film trzyma w napięciu i jest to zasługa pomysłowości twórców. A z ta wiocha w teksasie to nie mam pojęcia o co ci chodziło. Tam obory maja czystsze niż dworce centralne w największych miastach Polski. Jak już chcesz obrażać to trochę więcej kreatywności wykaż.

Svift

ludzie cale życie się uczą i na pewno kiedyś poznają znaczenie słowa "ironia"

ocenił(a) film na 6
777777

Życiowe role, oskarowe????????? przecież oni tam prawie wcale nie grali :/

turgot555

Zgadzam sie z kolega ze oni tam wogule nie grali.Tylko na poczatku. A filmik rewelacyjny.u mnie na 3 miejscu. Pozdro

ocenił(a) film na 7
777777

Chyba raczysz żartować, przecież ich udział na ekranie jest naprawdę znikomy. Val głównie mówi i do tego jego rola się tak naprawdę ogranicza, zaś Slater ginie jeszcze zanim "zabawa się rozpoczyna".

ocenił(a) film na 6
introverder667

jego tekst byl IRONICZNY...........

ocenił(a) film na 8
Kephir

Role oskarowe? Życiowe? Jak poprzedni użytkownicy trafnie zauważyli to oni tam praktycznie nie grają. No ale może dlatego tak się one podobają...:)

ocenił(a) film na 6
777777

włączcie sobie google i wpiszcie hasło "ironia". Może wtedy niektórzy domyślą się o co chodziło :|

ocenił(a) film na 3
Margarethe

Film beznadziejny a role Vala i Christaian - żadne. Mogę mieć tylko do nich pretensje że w ogóle zgodzili się w tym zagrać. I skończcie z tą ironią bo mamy tu o filamch rozmawiać a nie koncentrować się na wzajemnych złośliwościach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones