PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602447}

Łowcy zombie

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
6,0 11 839
ocen
6,0 10 1 11839
5,2 4
oceny krytyków
Łowcy zombie
powrót do forum filmu Łowcy zombie

Jak nie lubie takich filmow to ten mi sie podobal :D haahh nie dosc ze fajna laska :D to i komedia smieszna :D no polalem sie ze smiechu hahaha polecam SERIO. Dobry tez zapowiada sie film Duma i uprzedzenie i zombie

ocenił(a) film na 8
devill79

Sto procent racji, ciezko dzisiaj o dobra komedie, a tutaj beka niemalze przez caly czas! kosa! :D

ocenił(a) film na 7
devill79

No, w ogóle niunia konkret. Co jak co, ale z ładną dziewczyną, co ma zacne cycki to od razu przyjemniej się ogląda.

ocenił(a) film na 9
devill79

scena z babcia zombie bez zebow to mistrzostwo swiata, pobudzilem chyba wszystkich sasiadow. Film z jajem, i to lubie

ocenił(a) film na 7
maxreal

Mistrzostwo swiata to scena z chujem i trampolina xd

luquepl

trzymaj się fiuta pomocy fiut się urywa to było zajebiste

ocenił(a) film na 3
devill79

Zajеbiście pojеbane gówno.

devill79

Super pozytywne zaskoczenie! Myślałem sobie - ile można jeszcze zrobić komedii o zombiakach, a tu proszę - półtora godziny dobrej zabawy. Dobra gra aktorska, fajne zdjęcia, jaja jak berety. Polecam nie tylko fanom zombie :)

devill79

scena śpiewania piosenki Britney z zombie, no popłakala się ze smiechu

ocenił(a) film na 8
tess22

to jest najlepsza scena z filmu według mnie, płakałem ze śmiechu praktycznie ale też pozytywnie zaskoczony humorem odkryłem, że takich scen jest naprawdę dużo i miło wyważona komedyjka, dowódca roggers miał przekichane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones