PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3915}

Łuk triumfalny

Arch of Triumph
6,4 383
oceny
6,4 10 1 383
Łuk triumfalny
powrót do forum filmu Łuk triumfalny

Jakbym oglądał film na wielokrotnie kopiowanej kasecie VHS. Jakość potworna. Czy ten film jest dostępny tylko w takiej wersji czy to Gala tak się popisała?

KarolZet

Potwierdzam . Jakość tragiczna . "Gala" kompromituje się takim filmem .
Zastanawiam się nad odesłaniem tego DVD do redakcji .

KarolZet

Mam podobne odczucia. Gdy włączyłam płytkę, myślałam, że coś mi sprzęt chrzani, ale nie :/ gdybym była w redakcji , chyba wstydziłabym się wcisnąć film w takiej jakości:/

KarolZet

gdzie mozna znalesc ten film? i czy ktos widzial w calosci, jak sie ma do ksiazki?

ocenił(a) film na 4
Nimrodel_2

Tego filmu dodanego do GAli nawet nie szukaj, jakość jest tak okropna ze szkoda fatygi, natomiast ksiązka Remargue jest naprawde piękna i lepsza od filmu.Film mnie rozczarował, książka wiele lat temu oczarowała i tak jest do dziś.

Nimrodel_2

Wlasnie czytam i juz po opisie filmu widze ze pewnie ma sie nijak bo Ravic to Niemiec a nie Austriak.

użytkownik usunięty
jooo

w opisie się pomylili. Niemiec jak najbardziej.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

Nie widzę innej wersji tego filmu, więc to chyba nie tylko Gala... po prostu nie robili wersji remasterowanej.

TangoAndWaltz

Może tak być. Źle przechowywany taśma, cyfryzowana na szybko i tanio ... i tyle :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones