PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 212
ocen
7,3 10 1 64212
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

Głupi

ocenił(a) film na 5

Film dobrze nakręcony, ale głupi. Totalnie nie rozumiem pobudek jakimi kierowali się bohaterowie m.in:
1.Dlaczego pani doktor jest tak ważna?
2.Dlaczego Porucznik Waters (Bruce Willis) rozmawia z panią doktor i co gorsza spełnia jej zachcianki zamiast ją otumanić i zabrać tak jak radzą mu podwładni.
3.Dlaczego tak doświadczonym żołnierzem rusza widok spalonej wioski, chyba widział już podobne rzeczy.
4.Dlaczego pilot śmigłowca łamie rozkazy i zawraca.
5.Dlaczego USA wspiera swoich zbuntowanych żołnierzy i przy okazji rozpoczyna wojnę.
6.Dlaczego w ostatniej scenie Porucznik Waters ucieka z panią doktor na plecach zamiast dzielnie walczyć z pozostałymi o życie uchodźców i czarnego wodza.
Pewnie znalazłoby się tego więcej, ale nie ma sensu wymieniać wszystkich niedorzeczności tego filmu.

ocenił(a) film na 5
malysz369

Ja bym jeszcze dodała: od kiedy wysyła się cały wykwalifikowany oddział w dżunglę, tuż przed najazdem morderczych rebeliantów po czwórkę ludzi, z których tylko jedna osoba chce się ewakuować, ale i tak ma bardzo niebezpieczne dla żołnierzy żądania?

ocenił(a) film na 9
anuha94

Chyba właśnie dlatego wysyła się taki oddział, żeby na wszelki wypadek był w stanie ją obronić zauważ, że celem rebeliantów nie była Pani Doktor tylko Arthur Azuka, i to na niego wysłali 300 żołnierzy, a Pani Doktor miała Teścia Senatora i pewnie źle, by to wypadło w Amerykańskiej Telewizji i Prasie, jakby ją zabili.

ocenił(a) film na 1
malysz369

Ja na koncu to sie czulem jak w kosciele. Ta choralna muza doprowadzala mnie do szalu.

malysz369

Hej podziwiam ludzi, którzy w tytule sami siebie określają, szacunku. Buziaki ️

malysz369

co ty masz miedzy uszami?

ocenił(a) film na 6
malysz369

Bo Stany tak mają, że potrafią wysyłają lotniskowiec na drugi koniec świata aby uratować swojego obywatela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones